VALSTYBĖS DIENA JAPONIJOJE PAMINĖTA SU „TAUTIŠKA GIESME“
Liepos 6 dieną Lietuvos ambasada Tokijuje subūrė Japonijos lietuvių bendruomenės narius į Lietuvos Valstybės kūrėjo kunigaikščio Mindaugo karūnavimo dienos minėjimą. Ambasadoje susirinkę Tekančios Saulės šalyje gyvenantys lietuviai ir jų šeimos nariai drauge sugiedojo Lietuvos valstybės himną, taip prisijungdami prie šios gražios šią dieną viso pasaulio tautiečius suvienijančios iniciatyvos „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.
„Kartu su daugelyje pasaulio šalių gyvenančiais lietuviais galime didžiuotis savo Valstybe, kurią šimtmečiais kūrė ir gynė savo Tėvynę Lietuvą mylintys žmonės,“ - sveikindama šventės dalyvius sakė Lietuvos ambasados Tokijuje įgaliotoji ministrė Violeta Gaižauskaitė.
Šventėje dalyvavę Japonijos lietuvių bendruomenės nariai džiaugėsi galimybe neformaliai pabendrauti, pasidalyti naujausia informacija apie bendruomenei svarbius įvykius ir veiklos planus, pasikeisti lietuviškas knygeles vaikams ambasadoje esančioje bibliotekėlėje, paskanauti lietuviškų vaišių.