LIETUVOS IR JAPONIJOS MOKSLININKŲ SIMPOZIUMAS TSUKUBOJE
Š.m. birželio 12 d. Tsukubos mieste vyks Lietuvos ir Japonijos mokslininkų simpoziumas, kuriame bus pristatyti abiejų šalių pasiekimai biomokslų, fizinių mokslų ir technologijų srityse, aptartos galimybės plėsti dviejų valstybių bendradarbiavimą mokslo ir technologijų srityse. Simpoziumą rengia Japonijos mokslo populiarinimo draugija, Tsukubos universitetas, Lietuvos mokslo taryba ir Lietuvos ambasada Japonijoje.
Iš Lietuvos renginyje dalyvaus 12 Lietuvos mokslininkų, atstovaujančių Lietuvos mokslo tarybai, Fizinių mokslų ir technologijų centrui, Vilniaus universitetui bei Kauno technologijos universitetui.
Daugiau informacijos apie simpoziumą galite rasti renginiui skirtoje interneto svetainėje:
http://www.prime-pco.com/lithuanian-japan2014/index_e.html