Lietuvos energetikos ministro vizitas Japonijoje
Š.m. rugsėjo 26-29 d. Tokijuje su darbo vizitu lankėsi LR energetikos ministras Arvydas Sekmokas. Ši LR Vyriausybės atstovo kelionė buvo skirta aptarti Visagino atominės elektrinės projekto vystymo klausimus su Japonijos partneriais.
Pirmosios viešnagės Japonijoje metu ministras ir jį lydėjusi delegacija susitiko su Ūkio, prekybos ir pramonės ministru Yukio Edano, Užsienio reikalų viceministru Ryuji Yamane, Japonijos eksporto ir investicijų draudimo agentūros (NEXI) pirmininku Takashi Suzuki, Japonijos tarptautinio bendradarbiavimo banko (JBIC) viceprezidentu Fumio Hoshi bei Hitachi Ltd. prezidentu Hiroaki Nakanishi.
Plačiau apie vizitą skaitykite LR Energetikos ministerijos interneto puslapyje http://www.enmin.lt/lt/ .