*alt_site_homepage_image*
lt
en jp

Naujienos

RSS

Kvietimas į rudeninį bendruomenės susibūrimą spalio 5 d. AMBASADOJE

Sveiki, visi, Kadangi orų prognozės, deja, rytoj toli gražu ne giedros, tad tam, kad nešlapti, keičiame susitikimo vietą ir maloniai visus kviečiame po stogu, t.y. renkamės vėl ambasadoje. Visų norinčius padėti pasiruošti laukiame virtuvėje 12 val., visų kitų – 13 val. Iki pasimatymo! ! ! LR ambasada Japonijoje


 Sveiki, mieli tautiečiai, 
 
nors kalendorinis ruduo jau prasidėjo, tačiau tikėdamiesi, kad šiltos ir saulėtos dienos čia Tokijuje toli gražu dar nepasibaigė, 
visus jus ir jūsų artimuosius maloniai kviečiame spalio 5 d. 12 val. į pikniką Yoyogi parke.
 
Kaip ir visuomet, lauktume jūsų su vaišėmis sau ir stalo draugui bei idėjomis, kaip smagiai kartu praleisti laiką gryname ore. Taip pat prašome nepamiršti patiesalo ant žemės bei priemonių, reikalingų pramogauti lauke: kamuolio, skraidančios lėkštės, šokdynės, šokinėjimo gumytės ir t.t. ir pan.
 
Susitikimo vieta: įėjimas į Yoyogi parką iš Harajuku / Meijijingumae st. pusės
.
 
Visus ketinančius dalyvauti maloniai prašytume apie tai pranešti el. paštu amb.jp@urm.lt  iki spalio 3 d. vakaro. 
 
Labai laukiame visų aktyvaus dalyvavimo! Iki pasimatymo! ! ! 
 
Lietuvos ambasados Japonijoje kolektyvas