Kvietimas į "Lietuvių kalėdinę eglutę" ambasadoje
Sveiki, mieli tėvynainiai,
informuojame, kad š.m. gruodžio 8 d. (šeštadienį) 15-19 val. rengiama „lietuviška kalėdinė eglutė“.
Visus jus kartu su jūsų artimiaisiais maloniai kviečiame prisijungti prie šios gražios kasmetinės tradicijos prieš šv. Kalėdas susirinkti ambasadoje bei atšvęsti artėjančias šventes tėvynainių draugijoje.
Kaip paprastai, ambasada pasirūpins eglute, vyno taure ir gaiviais gėrimais, o stalas ir popietės programa bus kuriami bendromis pajėgomis, tad prašome su savim atsinešti kažkiek vaišių bendram stalui, dovanėlę po eglute (~1000,-JPY), idėjų, kaip linksmai praleisti laiką, bei, aišku, gerą nuotaiką ;).
Renkamės ambasadoje nuo 14 val., kad spėtume pasiruošti ir nuo 15 val. jau galėtume pradėti švęsti.
Maloniai prašytume pranešti, jei dalyvausite šiame lietuvių susibėgime, el. paštu amb.jp@urm.lt.
Iki pasimatymo,
LR ambasados Japonijoje kolektyvas