Ambasadoje svečiavosi moksleiviai iš Kobės
Gegužės 14 d. ambasadoje lankėsi 7 moksleivių grupė iš Kobės miesto Ueno vidurinės mokyklos. Jie domėjosi ir ambasados darbuotojų buvo supažinti su Lietuva, lietuviais, ambasados vaidmeniu ir funkcijomis bei Lietuvos-Japonijos santykiais.