*alt_site_homepage_image*
lt
en jp

Naujienos

RSS

Ambasadoje priimta Japonijos jaunimo delegacija

Liepos 8 d. ambasadoje priimta Japonijos jaunimo geros valios delegacija, kuri pagal Japonijos Vyriausybės vykdomą tarptautinę jaunimo mainų plėtros programą rugsėjo 3-19 d. lankysis Lietuvoje.


12 asmenų delegacijai kultūros atašė G. Žukauskienė skaitė paskaitą apie Lietuvos kultūrą, istoriją ir ryšius su Japonija, o taip pat atsakė į klausimus.

Delegacijai sudaryta intensyvi vizito programa, kuri suteiks Japonijos jaunimui progą apsilankyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Nidoje. Numatomi susitikimai Seime, užsienio reikalų ministerijoje, kitose valstybinėse įstaigose, diskusijos su Lietuvos jaunimu. Japonai lankysis genocido aukų, IX forto muziejuose, susipažins su lietuvių liaudies buitimi Rumšiškėse. Svečiai taip pat turės galimybę pagyventi lietuvių šeimose.

Japonijos Vyriausybės tarptautinė jaunimo mainų plėtros programa vykdoma nuo 1994 metų, o į Lietuvą Japonijos jaunimas vyks jau ketvirtą kartą.