Kaip mus rasti?

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Lietuvių bendruomenės

Sukurta 2015.01.08 / Atnaujinta 2021.03.31 09:10

E-mokykla ir E-biblioteka

  • skaitmeninė biblioteka, kurią sudaro apie 60 lietuvių ir užsienio autorių literatūros kūrinių 5–8 klasių mokiniams.
  • lietuvių kalbos kursas 5-6 klasėms. Besimokantieji gali kurti pasakojimus, komiksus, aprašymus, leisti laikraščius, rengti pristatymus, taip pat mokytis žaisdami, klausydamiesi, žiūrėdami filmukus, skaitydami ir rašydami. Šiame kurse yra 385 mokymosi objektai (10 temų po 6 veiklas: rašau, skaitau, klausau, žiūriu, žaidžiu, kuriu) ir 200 testų užduočių, taip pat biblioteka 5–6 klasių mokiniams.
  • gamtos mokslų kursas 7-8 klasėms. Jį sudaro 180 mokymosi objektų ir 1220 testų užduočių žinyną. Šio žinyno mokymosi objektai – tai interaktyvios demonstracijos, tiriamieji darbai, kurių metu mokiniai gali stebėti nematomus objektus, įvairius gamtos reiškinius. Mokiniai taip pat gali saugiai atlikti bandymus, kuriuos būtų sudėtinga atlikti klasėje o atliktas užduotis iš interneto tinklalapio nusiųsti mokytojui elektroniniu paštu.
  • gamtos mokslų kursas 5-6 klasėms. Tai – žodžių paaiškinimai, iliustruoti gamtos objektų ir reiškinių aprašymai, demonstracijos, parodančios, kaip vyksta įvairūs procesai, bandymai ir stebėjimai, kuriuos galėsite atlikti patys, klausimai ir užduotys, skirtos pasitikrinti mokymosi rezultatus. Mokytojai galės pasinaudoti pamokų planų pavyzdžiais, metodiniais patarimais, bendrauti su kolegomis ir dalytis patirtimi.

Daugiau informacijos rasite Ugdymo plėtotės centro tinklalapyje.

Lituanistinis ugdymas

Virtuali lituanistinė mokyklėlė Rytų ir Pietryčių Azijos šalims sulaukė didelio populiarumo, todėl šiuo metu turi naują pavadinimą "AUŠRA" ir siūlo net 2 skirtingas grupes: "Smalsutis" (3-7 metų vaikams) ir "Gintarėlis" (8-12 metų vaikams). Kviečiame susipažinti su mokyklos veikla grupėje:

VLM „Aušra”. Tėvų ir Vaikų Bendruomenė Rytų ir Pietryčių šalims (Daugiau informacijos: Facebook)

Radijo programa lietuvių kalba

SBS radijas - tai didžiausias daugiakalbis transliuotojas pasaulyje, o "SBS lietuviškai" yra viena iš 74 kalbomis SBS radijo transliuojamų programų.

"SBS lietuviškai" - tai Australijos lietuvių bendruomenei skirta nacionalinė žinių ir naujienų programa ir pagrindinis subalansuotų, nešališkų žinių, informacijos apie įvykius Australijoje, Lietuvoje ir visame pasaulyje šaltinis. Programoje informacija pateikiama iš australietiškos perspektyvos, o tai itin aktualu Australijos lietuvių bendruomenei.

Daugiau informacijos pie radijo programą "SBS lietuviškai" galima rasti čia.

Naujienlaiškio prenumerata