Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems
  Rekomendacijos keliaujantiems Rekomendacijos keliaujantiems
  Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“

  Kaip mus rasti?

  Tel. +81 3 3408 5091
  Faksas +81 3 3408 5092
  El. paštas
  • Repatrijavimo tvarka.jpg RSS Nuo 2020 m. balandžio 4 d. griežtinama Lietuvos piliečių repatrijavimo iš užsienio valstybių tvarka Įkelta2020.04.02

   Balandžio 1 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

   Konsulinės naujienos »
  • svarbu.png Repatriacijos skrydis iš Australijos Įkelta2020.03.30

   Vokietija informavo apie pasirengimus keturiems Vokietijos piliečių repatriacijos skrydžiams iš Australijos į Frankfurtą. Tikslus skrydžių grafikas dar nepatvirtintas.

   ES+ piliečiams numatoma skirti iki 10 proc. vietų (vienai valstybei skiriant iš viso iki 5 vietų, iki 2 vietų į vieną reisą).

   Tikslinė grupė – ypatingai pažeidžiami asmenys:  the target group is identified as particularly vulnerable people (elderly, emergencies (not Covid) etc.).

   Skrydžio kaina – artima komerciniams skrydžiams ekonomine klase ir iš anksto nėra skelbiama.

   Lietuvos piliečius Australijoje, patenkančius į šią tikslinę grupę ir norinčius išvykti šiais skrydžiais, prašome kuo skubiau, ne vėliau kaip kovo 31 d. 14 val. Australijos laiku atsiųsti ambasadai Japonijoje [email protected] užpildytą duomenų lapą (https://we.tl/t-fKHZKWWW5U) ir paso pagrindinio puslapio kopiją. Siunčiant paso kopiją, esant galimybei, prašytume ją sumažinti, kad ji neviršytų 1 MB. Savo el. žinutėje prašome nurodyti aplinkybes, dėl kurių Jūs patenkate į ypatingai pažeidžiamų asmenų kategoriją.

   Preliminarus skrydžių grafikas:

   Bal. 3 d. Sydney 3.25 pm (ETA: 4.4. 5:35 am),

   Bal. 4 d. Melbourne  3:25 pm (ETA: 5.4., 5:35 am),

   Bal. 5 d. Brisbane, 3:25 pm  (ETA: 6.4., 5:35 am), and

   Bal. 6 d. Sydney 2:25 pm -- via Perth 6:50 pm (uptake of additional passengers)  (ETA  7.4. 8:45 am)

   Tolimesnė kelionė iš Frankfurto į Lietuvą organizuojama individualiai, apie galimus kelionė variantus daugiau informacijos žr. https://de.mfa.lt, www.belavia.by, www.dfds.lt, http://www.urm.lt/default/lt/naujienos/aktuali-informacija-apie-skrydzius-ir-kitas-kelioniu-galimybes-i-lietuvakovo-28-29-d.

   Konsulinės naujienos »
  • IMG-20200324-WA0008.jpg Balyje įstrigusius Lietuvos ir kitų ES valstybių piliečius gabenantis lėktuvas pakilo skrydžiui į Lietuvą Įkelta2020.03.24

   Šiandien iš Denpasaro oro uosto Indonezijos Bali saloje pakilo Lietuvos susisiekimo, užsienio reikalų ministerijų ir Lietuvos ambasados Japonijoje suorganizuotas Kidy Tour kompanijos užsakomasis lėktuvas, skrendantis maršrutu Balis-Vilnius. Tai tolimiausias skrydis, kurį Lietuvos piliečiams, dėl atšauktų skrydžių įstrigusiems užsienyje, suorganizavo Lietuvos Vyriausybė, kartu pademonstruodama ir europinį solidarumą su kitomis ES šalimis.

   Konsulinės naujienos »
  • Įvažiavimo į Filipinus apribojimai Įkelta2020.03.20

   Nuo 2020-03-20 Filipinų vyriausybė laikinai suspenduoja bevizį įvažiavimą. Filipinų ambasados ir konsulatai laikinai nutraukia vizų išdavimą, o anksčiau išduotos vizos laikomos negaliojančiomis. Šie apribojimai netaikomi Filipinų piliečių sutuoktiniams ir vaikams.

   Konsulinės naujienos »
  • svarbu.png Nauji apribojimai įvažiavimui į Japoniją Įkelta2020.03.19

   Japonijos URM paskelbė apie apribojimus atvykstantiems iš Šengeno zonos valstybių nuo 2020-03-19 ir apie laikiną palaipsnį bevizio įvažiavimo suspendavimą nuo 2020-03-21. Šie apribojimai bus taikomi ir Lietuvai.

   Užsienio piliečiai, atvykę į Japoniją iš Šengeno erdvės, Airijos, Andoros, Irano, Jungtinės Karalystės, Egipto, Kipro, Kroatijos, San Marino, Vatikano, Bulgarijos, Monako, Rumunijos prašomi 14 dienų savarankiškai izoliuotis karantino tarnybos vadovo nurodytoje vietoje. Jų taip pat prašoma viešnagės metu nenaudoti viešojo transporto Japonijoje.

   Japonijos vizos, išduotos iki 2020 m. kovo 20 d. yra suspenduojamos, o pradedant kovo 21 d. laikinai palaipsniui suspenduojamas bevizis režimas, taikytas Šengeno valstybėms narėms.

   Primename, kad karantino laikotarpiu Lietuvos Respublikos piliečiams draudžiama išvykti iš Lietuvos Respublikos teritorijos, išskyrus Lietuvos Respublikos piliečius, kurie deklaravo gyvenamąją vietą užsienyje arba vyksta į savo darbo vietą, ir pateikia tai įrodantį dokumentą.

   Konsulinės naujienos »
  • svarbu.png Planuojamas užsakomasis skrydis Balis – Vilnius kovo 24 d. Įkelta2020.03.19

   Informuojame, jog siekiant padėti Balyje įstrigusiems lietuviams, kovo 24 d. kelionių operatorius Kidy Tour planuoja užsakomąjį skrydį Balis – Vilnius. Skrydis bus vykdomas aviakompanijos Avion Express lėktuvais.

   Kaina: 995 EUR/asm.

   Preliminarus skrydžių laikas iš Balio (Ngurah Rai) oro uosto – kovo 24 d. ryte, numatomas atvykimas į Vilnių – kovo 25 d.

   Norintys skristi šiuo reisu kviečiami iki kovo 21 d. 15 val. (Indonezijos laiku) užpildyti anketą https://www.kidytour.lt/skrydis-balis-vilnius


   Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:
   Jolita +370 5 207 8070, [email protected].
   Kristina +370 639 44095, [email protected].
    

   Konsulinės naujienos »
  • Į Lietuvą grįžtančių piliečių žiniai Įkelta2020.03.18

   Atkreipiame dėmesį, kad daugeliui oro kompanijų stabdant skrydžius per Europos oro uostus, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija piliečių grįžimo iš trečiųjų šalių į Lietuvą kryptį rekomenduoja pasirinkti per Turkijos oro uostus, kadangi pagal Vilniaus oro uosto ir Turkish Airlines informaciją iš Stambulo į Lietuvą yra vykdomi reguliarūs skrydžiai iki kovo 22 d. imtinai pagal tvarkaraštį.

   Konsulinės naujienos »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata