Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvoje lankysis Kipro Respublikos užsienio reikalų ministras

Sukurta 2021.05.05 / Atnaujinta 2021.05.05 14:58

Gegužės 6 dieną ministro Gabrieliaus Landsbergio kvietimu Vilniuje lankysis Kipro užsienio reikalų ministras Nikos Christodoulides.

Lietuvos ir Kipro delegacijų susitikime ketinama  aptarti dvišalio bendradarbiavimo bei regioninio saugumo klausimus, situaciją Europos Sąjungos (ES) kaimynystėje, atsaką į Covid-19 pandemiją bei kitas ES ir tarptautinės darbotvarkės temas.

Viešnagės Lietuvoje metu Kipro delegacija taip pat lankysis Seime, kur susitiks su Seimo pirmininke bei Užsienio ir Europos reikalų komitetų atstovais.

Tikimasi, kad ministras N. Christodoulides susitikimuose informuos apie balandžio 27-29 dienomis Ženevoje (Šveicarija) pasibaigusio neformalaus susitikimo Kipro salos ateities klausimu rezultatus bei pasidalins įžvalgomis apie tolesnes šių svarbių derybų perspektyvas. Kaip žinoma, tiesioginės derybos tarp dviejų padalintos salos bendruomenių yra esminė įtampos regione sumažinimo sąlyga. Lietuva remia sąžiningą, visaapimantį ir gyvybingą Kipro problemos sprendimą, paremtą Jungtinių Tautų principais.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
005 Kipro URM vizitas.JPG

Gegužės 6 dieną vyko ministro Gabrieliaus Landsbergio ir Lietuvoje viešinčio Kipro Respublikos užsienio reikalų ministro Nikos Christodoulides susitikimas. Ministrai aptarė dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo galimybes, situaciją Europos Sąjungos (ES) kaimynystėje, aktualius regioninio saugumo klausimus, ES ir Turkijos santykius, atsaką į Covid-19 pandemiją.

Dvišaliai santykiai »