Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Ženklas “Pagaminta Lietuvoje” – vis labiau populiarus Japonijoje

Sukurta 2017.06.27 / Atnaujinta 2017.06.27 12:16
   Ženklas “Pagaminta Lietuvoje” – vis labiau populiarus Japonijoje
   Ženklas “Pagaminta Lietuvoje” – vis labiau populiarus Japonijoje
   Ženklas “Pagaminta Lietuvoje” – vis labiau populiarus Japonijoje
   Ženklas “Pagaminta Lietuvoje” – vis labiau populiarus Japonijoje
   Ženklas “Pagaminta Lietuvoje” – vis labiau populiarus Japonijoje

   Aukštos kokybės lietuviškos prekės sulaukia vis didesnės paklausos Japonijoje. Gera naujiena iš Lietuvos jau pasiekė ir Japonijos  desertų mėgėjus: net 350 parduotuvių įvairiuose Japonijos miestuose, priklausančių prekybos tinklui „Gyomi Super“, birželį pradėjo sėkmingai  prekiauti lietuviškais glaistytais varškės sūreliais. Japonams iškart patiko šie dar neragauti skanėstai, Japonijoje vadinami „varškės pyragėliais“ („cheese cake“).

   Lietuvoje pagaminti drabužiai, baldai, lino gaminiai  sulaukė didelio susidomėjimo birželio  viduryje  Tokijuje veikusioje tarptautinėje parodoje “Interior Life Style Tokyo”, kurioje šiemet dalyvavo 8 Lietuvos įmonės.  Kai kurios iš jų jau turi savo nuolatinius klientus Japonijoje. 

   Įvairios lietuviškos prekės  sudomino ir  Osakos miesto prekybos centre “Hankyu” pirmą kartą vykusios  Baltijos šalių mugės lankytojus.  Vidurvasario mugėje  daugelį sudomino  ir  Lietuvos nacionaliniame stende įrengta fotografijų paroda apie Joninių tradicijas Lietuvoje bei šiaudinių sodų pynimo pamokos.

   Prestižiniame Tokijo prekybos centre „Isetan Shinjuku“ kelios japonų įmonės, prekiaujančios lietuviškomis prekėmis,  pristatė lietuviškus gintaro, lino, odos gaminius, drabužius, keramiką, šokoladą. 

   Nepaisant vasaros karščių, Tokijuje jau pristatomi ir lietuviški gaminiai žiemai bei Kalėdų tradicijos. Didelio lankytojų dėmesio susilaukė lietuviškas stendas kalėdinėje mugėje, kuri  šiuo metu vyksta garsiajame „Laforet“ prekybos centre “ Tokijo Haradžiuku rajone.

   „Džiugu, kad ženklas „Pagaminta Lietuvoje“ Japonijoje vertinamas kaip aukštos kokybės ženklas. Japonijos rinkoje šis ženklas jau įsitvirtino, tad dabar labai palankus metas Lietuvos gamintojams dar labiau plėsti eksportą į Japoniją “, - sakė Lietuvos ambasadorius  Japonijoje Egidijus Meilūnas, lankydamasis  lietuviškame stende .

   2016  m. Japonija tapo pagrindine  lietuviškų gaminių eksporto rinka Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Į Tekančios Saulės šalį 2016 metais Lietuva eksportavo prekių už daugiau kaip 130 mln. eurų – net 2,7 karto daugiau nei 2015 metais. 2017 metų sausio-balandžio mėnesiais eksportas į Japoniją sudarė daugiau kaip 45 mln. eurų ir, palyginus su atitinkamu 2016 m. laikotarpiu, išaugo 34 procentais. 

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   20170911_100057 (002).jpg

   Rugsėjo 11-15 d. Tokijuje lankosi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija, kurios sudėtyje – net 10 įmonių, atstovaujančių tekstilės, mados ir dizaino, kosmetikos, filmų, animacijos, 3D, video ir audiovizualinio turinio, medinių namų sektoriams.

   Ekonomika ir verslas »
   zum.jpg

   Žemės ūkio viceministras Rolandas Taraškevičius, viešintis su oficialiu vizitu Indonezijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamos delegacijos sudėtyje, susitiko su Indonezijos žemės ūkio ministru Amranu Sulaimanu (Amran Sulaiman) ir jo patarėju dr. Mat Syukur.

   Ekonomika ir verslas »
   pirmas.jpg

   Gegužės 17 d. (Džakarta). Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Prezidentu Joko Widodo. Tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai. Prezidentė taip pat susitiko su Indonezijos Parlamento Pirmininku Setya Novanto.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   jtb1.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 10 dieną susitikimuose Tokijuje akcentavo atsiveriančias naujas galimybes Lietuvai ir Japonijai plėsti ekonominį bendradarbiavimą.

   Ekonomika ir verslas » Lietuviai Japonijoje »
   apdovanojimas.JPG

   Kovo 30 d. šalies premjeras Saulius Skvernelis „Lietuvos eksporto prizu“ apdovanojo labiausiai prie šalies ūkio augimo ir eksporto rodiklių gerinimo praėjusiais metais prisidėjusias Lietuvos įmones bei jų vadovus. Jau šešioliktuose tokiuose apdovanojimuose, kuriuos rengia Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA), taip pat įvertinta bei specialiu prizu apdovanota Lietuvos metų verslininkė/vadovė. Ja išrinkta bendrovės „Česlovo vynas“ direktorė ir bendrasavininkė Tatjana Ramoškienė. Nugalėtojus pasveikino ir Lietuvos Respublikos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

   Ekonomika ir verslas »
   ambasadorius.jpg

   Lietuva pirmauja  pasaulyje pagal  informacinių ir komunikacijos technologijų (ICT) teikiamas  paslaugas verslui,  o interneto infrastruktūra ir teikiamų paslaugų kokybė yra viena geriausių Europos Sąjungoje. Naujos lietuviškos technologijos įsitvirtina įvairiose pasaulio šalyse,  o dabar sudomino ir  Japonijos įmones.    

   Ekonomika ir verslas »

   Naujienlaiškio prenumerata