Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Vizito Japonijoje metu aptarti sveikatos sistemų iššūkiai

Sukurta 2017.10.18 / Atnaujinta 2017.10.18 09:44
  Vizito Japonijoje metu aptarti sveikatos sistemų iššūkiai

  Spalio 8-14 dienomis Sveikatos aspaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama delegacija su darbo vizitu lankėsi Japonijoje. Vizito metu sveikatos apsaugos ministras susitiko su Japonijos sveikatos, darbo ir gerovės viceministre Mizuho Onuma. Susitikimo metu buvo aptarti bendri iššūkiai sveikatos sistemoms, bendradarbiavimas retų ir nediagnozuotų ligų srityje bei visuomenės sveikatos klausimai. Viceministrė domėjosi ir Lietuvos pasiekimais alkoholio ir tabako kontrolės srityse. Viceministrė kartu su Japonijos delegacija buvo pakviesta apsilankyti Lietuvoje 2018 m. rugsėjo 26-27 d. vyksiančioje Life Science Baltics konferencijoje.

  Sveikatos apsaugos ministro vadovaujama delegacija kartu su Lietuvos nacionalinio vėžio instituto mokslininkais taip pat apsilankė Japonijos Nacionaliniame vėžio centre bei Japonijos vėžio tyrimų fonde, kur buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės tarp Lietuvos ir Japonijos mokslininkų bei pristatytos naujausios gydymo metodikos bei mokslinių tyrimų galimybės.

  Delegacija susitiko su Osakos universiteto prezidentu dr. Nishio Shojiro bei apsilankė Osakos universitetinėje ligoninėje, Osakos universitetinės ligoninės mikrobinių ligų tyrimų institute (RIMD), su kuriuo Vilniaus universitetas yra pasirašęs bendradarbiavimo susitarimą. Susitikimuose aptartos bendradarbiavimo ir mokslinių stažuočių galimybės.

  Vizito metu sveikatos apsaugos ministras taip pat susitiko su Kobės miesto vicemeru bei apsilankė Kobės biomedicininių inovacijų klasteryje.

  Primename, kad Japonijoje sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga taip pat dalyvavo 4-ajame jungtiniame Japonijos – Lietuvos gamtos ir gyvybės mokslų simpoziume, kuriame sakydamas atidarymo kalbą pabrėžė, kad bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Japonijos mokslininkų gyvybės mokslų bei medicinos srityse įgauna pagreitį. Simpoziumą jau ketvirtąjį kartą organizavo Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje, Japonijos pagrindinė mokslo finansavimo agentūra, Lietuvos mokslų taryba bei Tokijo mokslų universitetas.

  Taip pat ministras dalyvavo tarptautiniame gyvybės mokslų simpoziume BioJapan 2017. Simpoziumo metu sveikatos apsaugos ministras pristatė Lietuvos medicinos inovacijų politiką bei dalyvavo panelinėje diskusijoje apie inovacijų plėtrą ir galimybes.

  Šaltinis. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  13176_7f68d39ae1ae81e7ae038db5c8257419.jpg

  Vizito Japonijoje metu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga dalyvavo tarptautiniame gyvybės mokslų simpoziume BioJapan 2017. Simpoziumo metu sveikatos apsaugos ministras pristatė Lietuvos medicinos inovacijų politiką bei dalyvavo panelinėje diskusijoje apie inovacijų plėtrą ir galimybes. Pristatydamas Lietuvos politiką medicinos inovacijų srityje, sveikatos apsaugos ministras pabrėžė ir pasidžiaugė, kad šiandien medicininių inovacijų ir gyvybės mokslų srityje vyrauja didžiulė konkurencija, tačiau Lietuva taip pat užima deramą vietą tarp lyderiaujančių šalių.

  Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
  IMG_3023_1.jpg

  Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama delegacija spalio 8–14 dienomis su oficialiu vizitu  lankosi Japonijoje. Šio vizito tikslas – stiprinti tolimesnio dvišalio bendradarbiavimo galimybes, kurios jau tęsiasi ne vienerius metus medicinos, medicinos inovacijų, medicinos mokslų ir kitose srityse.

  Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
  13144_cc2ca2d193ae7d1fd718a48e5b2a4fdf.jpg

  Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga susitiko su Japonijos Tokijo mokslo universiteto viceprezidentu profesoriumi Makoto Asashima. Susitikimo metu ministras padėkojo profesoriui už ilgametį indėlį plėtojant bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Japonijos mokslininkų bei aptarė bendradarbiavimo galimybes gyvybės mokslų bei medicinos srityse.

  Ekonomika ir verslas »
  FB_IMG_1504855746239.jpg

  Rugsėjo 7-8 dienomis Lietuvos ambasada Japonijoje įrengė Lietuvos stendą tarptautinėje Kobės pramonės parodoje. Pirmą kartą plačiai šios parodos dalyvių ir lankytojų auditorijai pristatyti Lietuvos gyvybės mokslų, fotonikos, informacinių ir ryšių technologijų, inžinerinės pramonės ir kiti ekonomikos sektoriai.

  Ekonomika ir verslas »

  Naujienlaiškio prenumerata