Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija mezga verslo ryšius Japonijoje

Sukurta 2017.09.12 / Atnaujinta 2017.10.02 11:12
  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija mezga verslo ryšius Japonijoje

  Rugsėjo 11-15 d. Tokijuje lankosi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija, kurios sudėtyje – net 10 įmonių, atstovaujančių tekstilės, mados ir dizaino, kosmetikos, filmų, animacijos, 3D, video ir audiovizualinio turinio, medinių namų sektoriams.

  Vilniaus delegacijos vizito programa parengta bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada. Rugsėjo 11 d. verslininkai su Lietuvos ambasados diplomatais aptarė verslo aplinką Japonijoje, susitiko su Japonijos-Lietuvos mainų centro atstovais. Hiratsukos mieste, kuriame treniruosis Lietuvos olimpinė rinktinė prieš Tokijo 2020 m. Olimpiadą, Lietuvos delegaciją priėmė savivaldybės pramonės departamento ir Hiratsukos prekybos ir pramonės rūmų atstovai.

  Vizito metu vilniečių delegacija taip pat susitiks su Japonijos prekybos ir pramonės rūmų, Europos Sąjungos ir Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centro, taip pat tikslinių juos dominančių sektorinių asociacijų – Japonijos filmų industrijos, aprangos ir dizaino, medinių namų – atstovais. Suplanuoti ir individualūs Lietuvos verslininkų susitikimai su konkrečiomis Japonijos įmonėmis.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  FB_IMG_1504855746239.jpg

  Rugsėjo 7-8 dienomis Lietuvos ambasada Japonijoje įrengė Lietuvos stendą tarptautinėje Kobės pramonės parodoje. Pirmą kartą plačiai šios parodos dalyvių ir lankytojų auditorijai pristatyti Lietuvos gyvybės mokslų, fotonikos, informacinių ir ryšių technologijų, inžinerinės pramonės ir kiti ekonomikos sektoriai.

  Ekonomika ir verslas »
  isetan.JPG

  Aukštos kokybės lietuviškos prekės sulaukia vis didesnės paklausos Japonijoje. Gera naujiena iš Lietuvos jau pasiekė ir Japonijos  desertų mėgėjus: net 350 parduotuvių įvairiuose Japonijos miestuose, priklausančių prekybos tinklui „Gyomi Super“, birželį pradėjo sėkmingai  prekiauti lietuviškais glaistytais varškės sūreliais. Japonams iškart patiko šie dar neragauti skanėstai, Japonijoje vadinami „varškės pyragėliais“ („cheese cake“).

  Ekonomika ir verslas »

  Naujienlaiškio prenumerata