Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija mezga verslo ryšius Japonijoje

Sukurta 2017.09.12 / Atnaujinta 2017.10.02 11:12
  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija mezga verslo ryšius Japonijoje

  Rugsėjo 11-15 d. Tokijuje lankosi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija, kurios sudėtyje – net 10 įmonių, atstovaujančių tekstilės, mados ir dizaino, kosmetikos, filmų, animacijos, 3D, video ir audiovizualinio turinio, medinių namų sektoriams.

  Vilniaus delegacijos vizito programa parengta bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada. Rugsėjo 11 d. verslininkai su Lietuvos ambasados diplomatais aptarė verslo aplinką Japonijoje, susitiko su Japonijos-Lietuvos mainų centro atstovais. Hiratsukos mieste, kuriame treniruosis Lietuvos olimpinė rinktinė prieš Tokijo 2020 m. Olimpiadą, Lietuvos delegaciją priėmė savivaldybės pramonės departamento ir Hiratsukos prekybos ir pramonės rūmų atstovai.

  Vizito metu vilniečių delegacija taip pat susitiks su Japonijos prekybos ir pramonės rūmų, Europos Sąjungos ir Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centro, taip pat tikslinių juos dominančių sektorinių asociacijų – Japonijos filmų industrijos, aprangos ir dizaino, medinių namų – atstovais. Suplanuoti ir individualūs Lietuvos verslininkų susitikimai su konkrečiomis Japonijos įmonėmis.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  FB_IMG_1504855746239.jpg

  Rugsėjo 7-8 dienomis Lietuvos ambasada Japonijoje įrengė Lietuvos stendą tarptautinėje Kobės pramonės parodoje. Pirmą kartą plačiai šios parodos dalyvių ir lankytojų auditorijai pristatyti Lietuvos gyvybės mokslų, fotonikos, informacinių ir ryšių technologijų, inžinerinės pramonės ir kiti ekonomikos sektoriai.

  Ekonomika ir verslas »
  isetan.JPG

  Aukštos kokybės lietuviškos prekės sulaukia vis didesnės paklausos Japonijoje. Gera naujiena iš Lietuvos jau pasiekė ir Japonijos  desertų mėgėjus: net 350 parduotuvių įvairiuose Japonijos miestuose, priklausančių prekybos tinklui „Gyomi Super“, birželį pradėjo sėkmingai  prekiauti lietuviškais glaistytais varškės sūreliais. Japonams iškart patiko šie dar neragauti skanėstai, Japonijoje vadinami „varškės pyragėliais“ („cheese cake“).

  Ekonomika ir verslas »
  zum.jpg

  Žemės ūkio viceministras Rolandas Taraškevičius, viešintis su oficialiu vizitu Indonezijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamos delegacijos sudėtyje, susitiko su Indonezijos žemės ūkio ministru Amranu Sulaimanu (Amran Sulaiman) ir jo patarėju dr. Mat Syukur.

  Ekonomika ir verslas »
  pirmas.jpg

  Gegužės 17 d. (Džakarta). Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Prezidentu Joko Widodo. Tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai. Prezidentė taip pat susitiko su Indonezijos Parlamento Pirmininku Setya Novanto.

  Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
  jtb1.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 10 dieną susitikimuose Tokijuje akcentavo atsiveriančias naujas galimybes Lietuvai ir Japonijai plėsti ekonominį bendradarbiavimą.

  Ekonomika ir verslas » Lietuviai Japonijoje »
  apdovanojimas.JPG

  Kovo 30 d. šalies premjeras Saulius Skvernelis „Lietuvos eksporto prizu“ apdovanojo labiausiai prie šalies ūkio augimo ir eksporto rodiklių gerinimo praėjusiais metais prisidėjusias Lietuvos įmones bei jų vadovus. Jau šešioliktuose tokiuose apdovanojimuose, kuriuos rengia Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA), taip pat įvertinta bei specialiu prizu apdovanota Lietuvos metų verslininkė/vadovė. Ja išrinkta bendrovės „Česlovo vynas“ direktorė ir bendrasavininkė Tatjana Ramoškienė. Nugalėtojus pasveikino ir Lietuvos Respublikos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

  Ekonomika ir verslas »

  Naujienlaiškio prenumerata