Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
E. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
pirmas.jpg

Gegužės 17 d. (Džakarta). Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Prezidentu Joko Widodo. Tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai. Prezidentė taip pat susitiko su Indonezijos Parlamento Pirmininku Setya Novanto.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
star.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, baigdamas darbo vizitą Japonijoje, gegužės 10 dieną Lietuvos ambasadoje Tokijuje susitiko su Japonijos verslo, mokslo, politikos, kultūros ir lietuvių bendruomenės atstovais. Renginio metu L. Linkevičius garbės ženklu „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ apdovanojo Japonijos ir Lietuvos parlamentarų draugystės lygos pirmininką Hirofumi Nakasone.

Užsienio politika ir diplomatija »
kishida.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 10 dieną baigdamas darbo vizitą Japonijoje susitiko su šios šalies užsienio reikalų ministru Fumio Kishida. Apžvelgę pastaraisiais metais sparčiai besiplėtojančius Lietuvos ir Japonijos ryšius, ministrai sutarė toliau juos stiprinti politinėje, saugumo, ekonominėje, mokslo ir inovacijų srityse, taip pat artimiausiu metu pasirašyti Dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartį.

Užsienio politika ir diplomatija »
Nakasone.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 9 dieną pokalbiuose su Japonijos viešojo ir privataus sektoriaus atstovais akcentavo mūsų šalies informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus pasiekimus bei išreiškė įsitikinimą, jog netrukus ir šioje srityje Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimas įgaus pagreitį.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Japonijoje »
Yaotsu2.jpg

Tęsdamas darbo vizitą Japonijoje, Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius aplankė japonų diplomato Čiunės Sugiharos memorialinį muziejų jo gimtajame Jaocu mieste.

Užsienio politika ir diplomatija »
Hiroshima1.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 7 d. lankėsi Hirošimos taikos memoriale, kur pagerbė atominio sprogimo aukų atminimą.

Užsienio politika ir diplomatija »
Fukuyama1.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, viešintis Japonijoje su darbo vizitu, ir Japonijos užsienio reikalų ministras Fumio Kishida gegužės 6 d. oficialiai atidarė Lietuvos garbės konsulatą Fukujamos mieste, Hirošimos prefektūroje.

Užsienio politika ir diplomatija »
redaguota japonija.jpg

Sausio 30 d. Lietuvos ambasadoje  Tokijuje  įmonės „Fukuyama Transporting Co.“ prezidentui  Šigehiro Komaru  (Shigehiro Komaru) įteiktas  Lietuvos garbės konsulo Fukujamoje  (Hirošimos prefektūra) konsulinis patentas.

Užsienio politika ir diplomatija »
PB171918.JPG

Lietuvos ambasadoje Japonijoje lapkričio 17 dieną surengtoje iškilmingoje ceremonijoje Lietuvos krašto apsaugos sistemos medaliu civiliams „Už nuopelnus“ apdovanota Japonijos ambasadorė Kazuko Shiraishi, rezidavusi Lietuvoje 2012–2015 metais.

Užsienio politika ir diplomatija »
Naksone office.jpg

Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas spalio 17 dieną pasveikino į iškilmingą Lietuvos ir Japonijos diplomatinių santykių atkūrimo 25-mečio atkūrimo minėjimą Lietuvos ambasadoje Tokijuje susirinkusius diplomatus, Japonijos parlamento ir vyriausybės atstovus, mokslo ir akademinės bendruomenės, verslo, kultūros ir visuomenės veikėjus, daug prisidėjusius prie sėkmingos dvišalių santykių raidos.

Užsienio politika ir diplomatija »
foto_MP.jpg

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius 2016 m. rugsėjo 13 d. susitiko su buvusia Singapūro finansų ir transporto ministre Hwee Hua Lim ir Lietuvos garbės konsulu Singapūre Andy Lim. Premjeras su svečiais aptarė politinius ir ekonominius Lietuvos ir Singapūro ryšius, bendradarbiavimą mokslo ir inovacijų srityse bei galimybę akredituoti Singapūro ambasadorių Lietuvai.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata