Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Tokijuje pasirašytas memorandumas su Japonijos-Lietuvos mainų centru

Sukurta 2019.03.05 / Atnaujinta 2019.03.05 03:39
  Tokijuje pasirašytas memorandumas su Japonijos-Lietuvos mainų centru

  Siekiant stiprinti Japonijos ir Lietuvos bendradarbiavimą žemės ūkio srityje pirmadienį žemės ūkio ministras Giedrius Surplys ir Japonijos– Lietuvos mainų cento vadovas Kenjiro Tamaki pasirašė memorandumą dėl lietuviško maisto pristatymo renginių Japonijoje.

  „Apie Kenjiro Tamaki veiklą išgirdau vos pradėjęs dirbti. Šis modelis, kai vietos nevyriausybinė organizacija gali puikiai atstovauti Lietuvos verslo interesams, gali būti pritaikytas ir kitose šalyse. Mes palaikome gerus santykius ir bendradarbiaujame jau eilę metų, tačiau šiandienos memorandumo pasirašymas yra ateities partnerystės užtvirtinimas. Jūs visada turėsite mūsų palaikymą, draugystę. Tikiu, kad su jūsų pagalba iki 2020 m. Olimpinių žaidynių visa Japonija žinos ir vertins lietuviškus produktus“, - dėkodamas K. Tamaki kalbėjo ministras G. Surplys.

  Šio memorandumo tikslas – populiarinti Lietuvos žemės ūkį Japonijoje organizuojant lietuviškų maisto produktų pristatymo renginius, verslo misijas, ieškant verslo kontaktų tarp žemės ūkio verslo subjektų ir pristatant Lietuvos žemės ūkio sektorių nacionalinėse ir tarptautinėse parodose.

  Organizacija „Japonijos-Lietuvos mainų centras“ (JLEC) įsteigta 2011 m. Ši visuomeninė organizacija jungia Japonijos verslo atstovus. JLEC nariai padeda Lietuvos verslui sėkmingai  bendradarbiauti su Japonijos partneriais, konsultuoja eksporto, turizmo, mokesčių, verslo aplinkos, rinkodaros Japonijoje ir kt. klausimais, taip pat padeda pritraukti turistus iš Japonijos į mūsų šalį.

  2016 m. gruodžio mėn. Lietuvos  Prezidentė Dalia Grybauskaitė už Lietuvos ir Japonijos mokslo ir verslo ryšių stiprinimą JLEC vadovui Kenjiro Tamaki įteikė „Globaliam Lietuvos draugui“ apdovanojimą. Kenjiro Tamaki daug prisidėjo stiprindamas dvišalius Japonijos ir Lietuvos santykius, padėdamas organizuoti Lietuvos verslo, žemės ūkio, turizmo, mokslo, kultūros pristatymui skirtus renginius.

  Šaltinis: Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1.jpg

  Balandžio 8 d. ambasadorius Gediminas Varvuolis ir Japonijos investicijų užsienyje instituto (angl. Japan Institute for Overseas Investment, JOI) prezidentas Kohei Nakanishi pasirašė bendradarbiavimo memorandumą, kuriuo numatoma keistis investavimui aktualia informacija, bendrai organizuoti investicijų skatinimo renginius, viešinti informaciją apie investavimo sąlygas Lietuvoje JOI kanalais ir pan.

  Ekonomika ir verslas »

  Kovo 18 d. Lietuvos ambasadoje Tokijuje surengtas Lietuvos energetikos, transporto, logistikos, Kauno ir Klaipėdos laisvųjų ekonominių zonų pristatymas Japonijos verslininkams.

  Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
  2.jpg

  Kovo 4-8 dienomis Lietuvos žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio vadovaujama delegacija lankėsi Japonijoje vykstančioje vienoje didžiausių tarptautinių maisto produktų ir gėrimų parodų Azijoje – „Foodex Japan 2019“, kurioje savo gaminamą produkciją pristatė ir dešimt įmonių iš Lietuvos.

  Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
  FB_IMG_1549270549465.jpg

  Šių metų vasario 1 d. įsigaliojo Europos Sąjungos ir Japonijos ekonominės partnerystės susitarimas.

  Ekonomika ir verslas »
  20526_3180d9e0d26c2692e4e1fb8f2ff707c8.jpg

  Rugsėjo 18-20 d. energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas lankėsi Tokijuje (Japonijoje), kur susitikimuose su Vyriausybės atstovais ir ministrais bei didžiųjų energetikos korporacijų vadovais aptarė bendradarbiavimo energetikoje galimybes ir perspektyvas.

  Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
  IMG_1479.jpg

  Birželio 20 d. ambasadoje drauge su Lietuvos Valstybinio turizmo departmento prie Ūkio ministerijos atstovu Japonijos rinkai Shigeyoshi Noto surengtas baigiamasis #Lithuania100 socialinių tinklų rėmėjų (SNS) Japonijoje renginys.

  Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata