Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Tekančios Saulės šalyje jau nuskambėjo tautiečius vienijanti “Tautiška giesmė“

Sukurta 2017.07.03 / Atnaujinta 2017.07.03 12:33
   Tekančios Saulės šalyje jau nuskambėjo tautiečius vienijanti “Tautiška giesmė“
   Tekančios Saulės šalyje jau nuskambėjo tautiečius vienijanti “Tautiška giesmė“

   Lietuvos ambasadoje Japonijoje Lietuvos valstybės – Mindaugo karūnavimo šventės proga liepos 2 d. jau nuskambėjo „Tautiška giesmė“. Lietuvos himną iš širdies giedojo lietuvių bendruomenės Japonijoje nariai, jų atžalos, šioje šalyje dirbantys Lietuvos diplomatai, studentai ir  renginio svečiai. 

   „Mindaugo karūnavimo diena – tai šventė, įprasminanti tautos vienybę, dovanojanti ypatingą bendrumo jausmą“, - sakė lietuvių bendruomenės Japonijoje pirmininkė Daiva Maekawa.

   LBJ pirmininkė D. Maekawa džiaugėsi, kad bendruomenė jau devintąjį kartą renkasi ambasadoje švęsti Valstybės dienos ir giedoti Tautinės giesmės, kuri sujungia tautiečius, kad ir kaip toli jie būtų nuo Tėvynės.

   „Ne kiekviena tauta gali didžiuotis, kad turi daugiau kaip 700 metų savo valstybingumo istoriją.   Svarbu, kad prisimindami savo istoriją, kartu galvotume apie Lietuvos ateitį, prisidėtume prie Lietuvos valstybės stiprinimo ir jos vardo garsinimo pasaulyje“, - sveikindama šventės dalyvius, sakė Lietuvos ambasados Japonijoje laikinoji reikalų patikėtinė, įgaliotoji ministrė Violeta Gaižauskaitė. Diplomatė padėkojo lietuvių bendruomenės Japonijoje nariams, talkinusiems per įvairius Lietuvos kultūros, meno, mokslo, ekonomikos pasiekimų ir turizmo pristatymus Japonijoje.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata