Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Sveikatos apsaugos ministerijoje aptartas bendradarbiavimas su AMED

Sukurta 2016.09.16 / Atnaujinta 2016.09.16 06:43
  Sveikatos apsaugos ministerijoje aptartas bendradarbiavimas su AMED

  Lietuva pradeda bendradarbiavimą su Japonijos medicinos tyrimų agentūra AMED. Tai buvo sutarta susitikimo Sveikatos apsaugos ministerijoje metu, kuomet sveikatos apsaugos viceministras Valentin Gavrilov susitiko su Japonijos delegacija, vadovaujama dr. Makoto Suematsu.

  Japonijos medicinos tyrimų agentūra koordinuoja trijų Japonijos ministerijų veiklą (ekonomikos, sveikatos ir švietimo bei mokslo) medicinos tyrimų srityje, metinis veiklos biudžetas siekia daugiau kaip 1 mlrd. eurų. Ji domisi galimybėmis bendradarbiauti su Lietuva retų ir neatpažintų ligų, onkologijos, senėjimo bei kitose sveikatos apsaugos srityse.

  „Lietuvos specialistai visada pasirengę pasidalinti patirtimi bei mokslo grįstais sprendimais su kolegomis iš Japonijos. Juk tiek Lietuva, tiek Japonija siekia bendrų tikslų sveikatos apsaugos srity – gyventojų sveikatos išsaugojimo, grąžinimo bei stiprinimo, taip pat kokybiškos, saugios ir visiems vienodai prieinamos sveikatos priežiūros bei ligų prevencijos. Todėl neabejoju, kad šis bendradarbiavimas jau artimiausiu metu duos teigiamų rezultatų“, – sakė viceministras V. Gavrilov.

  Japonijos delegaciją taip pat sudarė Japonijos ekonomikos, prekybos ir pramonės ministerijos Sveikatos priežiūros paslaugų pramonės padalinio direktorius Yoshihide Esaki, Keio universiteto Medicinos fakulteto Genetikos centro direktorius prof. Kenjiro Kosaki, AMED Tarptautinių ryšių departamento vykdantysis direktorius Masahiko Noda. Juos lydėjo Lietuvos Respublikos ambasadorius Japonijoje Egidijus Meilūnas.

  Šaltinis: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/sveikatos-apsaugos-ministerijoje-aptartas-bendradarbiavimas-su-japonijos-medicinos-tyrimu-agentura-amed

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  LRV.jpg

  Kovo 9 d. Vyriausybės kanclerė Milda Dargužaitė susitiko su Japonijos Medicinos tyrimų ir plėtros agentūros (AMED) prezidento Makoto Suematsu vadovaujama delegacija. Susitikime aptarta dvišalės partnerystės svarba vykdant bendrus medicinos tyrimus ir jų plėtrą.

  Ekonomika ir verslas »

  Lietuva bendradarbiaus su Japonijos medicinos tyrimų agentūra AMED. Tokį memorandumą pasirašė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga bei AMED prezidentas dr. Makoto Suematsu. Tai didžiulis pasiekimas, kadangi šiuo memorandumu atsiveria plačios galimybės Lietuvos ir Japonijos biomedicinos mokslininkų bendradarbiavimui, siekiant pažangos medicinos mokslinių tyrimų ir plėtros srityse.

  Ekonomika ir verslas »
  VU MF1.jpg

  Š. m. rugsėjo 15 d. Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakultete (MF) viešėjo garbingas svečias iš Japonijos – prof. Makoto Suematsu. Profesorius yra išrinktas į Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Tarptautinio lygio patarėjų tarybą.

  Ekonomika ir verslas »

  Naujienlaiškio prenumerata