Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Singapūre – naujos galimybės Lietuvai mokslo ir finansinių technologijų srityse

Sukurta 2017.11.20 / Atnaujinta 2017.11.20 13:23
   Singapūre – naujos galimybės Lietuvai mokslo ir finansinių technologijų srityse
   Singapūre – naujos galimybės Lietuvai mokslo ir finansinių technologijų srityse
   Singapūre – naujos galimybės Lietuvai mokslo ir finansinių technologijų srityse

   Pirmąją savo vizito Singapūre dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir jį lydinti delegacija susitiko su itin aukštai reitinguojamais Singapūro nacionaliniu bei Nanyango technologijų universitetais ir vienos stipriausių mokslo ir tyrimo įstaigų pasaulyje Singapūro mokslo, technologijų ir tyrimų agentūros A*STAR atstovais. 

   Susitikimų metu aptartos galimos bendradarbiavimo kryptys  gyvybės mokslų, fotonikos, finansinių technologijų, inžinerijos, išmaniųjų miestų technologijų ir kibernetinio saugumo srityse, sutarta  skatinti dialogą dėl bendrų mokslo programų ir akademinių mainų. Taip pat buvo aptarta galimybė Lietuvos startuoliams dalyvauti startuolių akseleravimo programose Singapūre.

   Ministras taip pat apsilankė vienoje svarbiausių Azijoje FinTech konferencijų „Singapore Fintech Festival“, kur pasveikino Azijos regiono finansinių technologijų bendruomenės atstovus, susirinkusius į Lietuvą pristatantį renginį „Destination EU 2018: The Fastest Pan-European License for Your Fintech“.  Šiame renginyje dalyviai buvo supažindinti su Lietuvos privalumais finansinių technologijų srityje.

   „Geografiškai tolimas, bet inovacijoms atviras – Lietuvą ir Singapūrą vienija panašus tikslas – tapti savo regionų finansinių technologijų centrais“, – susirinkusiems dalyviams minėjo ministras.

   Ministrą vizito Singapūre metu lydi akademinė bendruomenė iš Vilniaus Gedimino technikos ir Kauno technologijos universitetų, taip pat Lietuvos mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros MITA bei lazerių asociacijos atstovai. 

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   82491_c74394bb68a68ce3a0d140a765748c2a.jpg

   Tęsdamas vizitą Singapūre lapkričio 16 dieną ministras Linas Linkevičius su Singapūro užsienio reikalų ministru Vivianu Balakrishnanu ir vyresniuoju valstybės ministru gynybai ir užsienio reikalams Osmanu Maliki aptarė regioninės ir globalios politinės darbotvarkės aktualijas bei bendradarbiavimą daugiašaliuose formatuose.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »

   Naujienlaiškio prenumerata