Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Rengiama konsulinė misija į Naująją Zelandiją ir Australiją

Sukurta 2015.09.29 / Atnaujinta 2015.09.29 06:39
  Rengiama konsulinė misija į Naująją Zelandiją ir Australiją

  Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje 2015 m. spalio 26 – lapkričio 1 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Oklendą (Naujoji Zelandija) ir Sidnėjų (Australija).

  Konsulinės paslaugos spalio 26 – 27 dienomis bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulato Naujojoje Zelandijoje patalpose, esančiose adresu Level 1, 99 Parnell Rd, Parnell, Auckland 1042, ir spalio 29 – lapkričio 1 dienomis Sidnėjaus lietuvių klube (Sydney Lithuanian Club), adresu 16-20 Meredith Street, Bankstown, NSW, 2200.

  Konsulinės misijos metu bus galima pateikti prašymus dėl paso keitimo/išdavimo, pilietybės atkūrimo ar atsisakymo, konsulinių pažymų gavimo, deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje, užpildyti konsulinės registracijos anketą, pateikti dokumentus dėl gimimo, santuokos ar ištuokos įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, paskelbti prarastus asmens tapatybės ir pilietybės dokumentus, vairuotojo pažymėjimą ar transporto priemonės registracijos liudijimą negaliojančiais, pateikti prašymą Asmens grįžimo pažymėjimui gauti ir kt.

  Konsulinėms paslaugoms misijos metu gauti reikia užsiregistruoti iš anksto. Priėmimui Oklende maloniai prašome registruotis el. paštu [email protected]; dėl registracijos priėmimui Sidnėjuje maloniai prašome susisiekti su Lietuvos garbės generaline konsule Sidnėjuje Ginta Marija Viliūnas el. paštu [email protected], telefonu: +61 2 99696232.

  Konsulinis mokestis už konsulines paslaugas bus mokamas vietoje grynaisiais pinigais vietos valiuta pagal prieš misiją patvirtintą valiutų keitimo kursą.

  Iš anksto įdėmiai susipažinkite su informacija apie tai, kokius ir kaip patvirtintus dokumentus reikia pateikti konkrečiam konsuliniam veiksmui atlikti. Šią informaciją rasite ambasados interneto svetainėje http://jp.mfa.lt (žr. skiltį „Konsulinė informacija“). Jei pateiktos informacijos ambasados tinklapyje nepakaktų, prašome teirautis visais su konsuline misija susijusiais klausimais Lietuvos Respublikos ambasadą Japonijoje el. paštu [email protected] arba telefonu: +81 3 3408 5091.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata