Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Osakoje, Nagojoje ir Tokijuje – turizmo galimybių Baltijos šalyse pristatymai

Sukurta 2018.07.13 / Atnaujinta 2018.07.13 08:44
   Osakoje, Nagojoje ir Tokijuje – turizmo galimybių Baltijos šalyse pristatymai
   Osakoje, Nagojoje ir Tokijuje – turizmo galimybių Baltijos šalyse pristatymai
   Osakoje, Nagojoje ir Tokijuje – turizmo galimybių Baltijos šalyse pristatymai

   Liepos 10-12 d. trijuose didžiuosiuose Japonijos miestuose – Osakoje, Nagojoje ir Tokijuje – ketvirtus metus iš eilės surengtas turizmo galimybių Baltijos šalyse pristatymo renginių ciklas „Baltic Road Show 2018 in Japan“.

   Šio trijų renginių turo organizatoriai – Valstybinis turizmo departamentas prie Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos, Latvijos investicijų ir vystymosi agentūra, Estijos turizmo taryba bei visų trijų šalių atvykstamojo turizmo skatinimo partnerė Japonijos rinkoje kompanija „Foresight Marketing“.

   Renginių metu apie 170 Japonijos turo operatorių bei turizmo žiniasklaidos atstovų ne tik supažindinti su įdomiausiomis Lietuvos, Latvijos ir Estijos lankytinomis vietomis, bet ir su naujais ir užsienio turistams mažiau žinomais maršrutais, turistinėmis edukacinėmis programomis ir pramogomis. Ne mažiau svarbi visos kampanijos dalis – pirmąkart visuose trijuose miestuose surengtos verslo kontaktų mugės su Japonijos turo operatoriais, kuriose savo produktus ir paslaugas galėjo pristatyti visų trijų Baltijos šalių turizmo verslo atstovai. Šiame kontekste Lietuvai be Valstybinio turizmo departamento taip pat atstovavo UAB „Baltic Tours Group“ ir VšĮ „Kaunas IN“.

   Baigiamajame „Baltic Road Show 2018 in Japan“ turizmo renginių ciklo vakare Tokijuje sveikinimo žodį kartu su Estijos ir Latvijos ambasadoriais taręs Lietuvos ambasadorius Gediminas Varvuolis akcentavo džiuginančią japonų turistų srautų į visas tris Baltijos šalis statistiką, nepaisant didelio geografinio atstumo sklandžiai besiklostančius šalių santykius įvairiose srityse bei kvietė japonus aktyviai prisidėti prie žinių apie Baltijos šalis sklaidos. 

    

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   1.jpg

   Rugsėjo 20-23 d. Tokijuje vyksta didžiausia pasaulyje turizmo paroda „Japan Tourism Expo 2018“, kurioje trijų Baltijos šalių bendrai organizuojamame stende pristatomi Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektai, nauji turizmo maršrutai.  

   Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
   P_20180622_155152_vHDR_Auto-01_.jpg

   Birželio 22 d. ambasadoje surengtame Lietuvos pristatymo renginyje „Yomiuri“ kultūros centro nariams pristatytos turizmo Lietuvoje galimybės, UNESCO paveldo objektai, Lietuvos šimtmečio renginiai, svarbiausi istoriniai faktai, gintaro panaudojimo subtilybės, lietuviškų sodų pynimo tradicijos, kulinarija, unikali kalba.

   Istorinė, kultūros diplomatija »

   Naujienlaiškio prenumerata