Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Ministro A. Verygos vadovaujama delegacija lankosi Japonijoje

Sukurta 2017.10.11 / Atnaujinta 2017.10.18 10:34
   Ministro A. Verygos vadovaujama delegacija lankosi Japonijoje
   Ministro A. Verygos vadovaujama delegacija lankosi Japonijoje

   Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama delegacija spalio 8–14 dienomis su oficialiu vizitu  lankosi Japonijoje. Šio vizito tikslas – stiprinti tolimesnio dvišalio bendradarbiavimo galimybes, kurios jau tęsiasi ne vienerius metus medicinos, medicinos inovacijų, medicinos mokslų ir kitose srityse.

   Šio vizito metu planuojama aplankyti tokias mokslo ir gydymo įstaigas kaip Tokijo mokslo universitetas, Nacionalinis globalios sveikatos ir medicinos centras, Keio universitetas ir ligoninė, Japonijos nacionalinis vėžio centras, Japonijos vėžio tyrimų fondas, Osakos universitetinė ligoninė, Mikrobinių ligų tyrimų institutas.

   Naujas galimybes stiprinti dinamiškus mokslo ryšius atvers spalio 10 d. jau ketvirtąjį kartą vyksiantis Jungtinis mokslo simpoziumas „Gamtos ir gyvybės mokslai“ Tokijuje, kurį organizuoja Lietuvos mokslo taryba kartu su Japonijos mokslo skatinimo bendrija ir Tokijo mokslo universitetu. Šiame simpoziume Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga tars atidarymo žodį.

   Planuojamame dvišaliame susitikime su Japonijos sveikatos, darbo ir gerovės viceministre Mizuko Onuma A. Veryga aptars abiem šalims aktualius klausimus bei tolimesnio dvišalio bendradarbiavimo galimybes.

   Spalio 11 d. Sveikatos apsaugos ministras dalyvaus tarptautiniame gyvybės mokslų simpoziume „BioJapan 2017“ ir gyvybės inovacijų forume pristatys Lietuvos medicinos inovacijų politiką. Be to, „BioJapan“ parodoje bus pristatomas Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus potencialas.

   Susitikimuose Japonijoje taip pat dalyvaus Nacionalinio vėžio instituto ir Lietuvos mokslo tarybos delegacijos.

   Šaltinis. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Kovo 18 d. Lietuvos ambasadoje Tokijuje surengtas Lietuvos energetikos, transporto, logistikos, Kauno ir Klaipėdos laisvųjų ekonominių zonų pristatymas Japonijos verslininkams.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   2.jpg

   Kovo 4-8 dienomis Lietuvos žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio vadovaujama delegacija lankėsi Japonijoje vykstančioje vienoje didžiausių tarptautinių maisto produktų ir gėrimų parodų Azijoje – „Foodex Japan 2019“, kurioje savo gaminamą produkciją pristatė ir dešimt įmonių iš Lietuvos.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   14465_d836219e11c7022929edf02089062437.jpg

   Siekiant stiprinti Japonijos ir Lietuvos bendradarbiavimą žemės ūkio srityje pirmadienį žemės ūkio ministras Giedrius Surplys ir Japonijos– Lietuvos mainų cento vadovas Kenjiro Tamaki pasirašė memorandumą dėl lietuviško maisto pristatymo renginių Japonijoje.

   Užsienio politika ir diplomatija »
   20526_3180d9e0d26c2692e4e1fb8f2ff707c8.jpg

   Rugsėjo 18-20 d. energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas lankėsi Tokijuje (Japonijoje), kur susitikimuose su Vyriausybės atstovais ir ministrais bei didžiųjų energetikos korporacijų vadovais aptarė bendradarbiavimo energetikoje galimybes ir perspektyvas.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »

   Naujienlaiškio prenumerata