Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Ministro A. Verygos vadovaujama delegacija lankosi Japonijoje

Sukurta 2017.10.11 / Atnaujinta 2017.10.18 10:34
   Ministro A. Verygos vadovaujama delegacija lankosi Japonijoje
   Ministro A. Verygos vadovaujama delegacija lankosi Japonijoje

   Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama delegacija spalio 8–14 dienomis su oficialiu vizitu  lankosi Japonijoje. Šio vizito tikslas – stiprinti tolimesnio dvišalio bendradarbiavimo galimybes, kurios jau tęsiasi ne vienerius metus medicinos, medicinos inovacijų, medicinos mokslų ir kitose srityse.

   Šio vizito metu planuojama aplankyti tokias mokslo ir gydymo įstaigas kaip Tokijo mokslo universitetas, Nacionalinis globalios sveikatos ir medicinos centras, Keio universitetas ir ligoninė, Japonijos nacionalinis vėžio centras, Japonijos vėžio tyrimų fondas, Osakos universitetinė ligoninė, Mikrobinių ligų tyrimų institutas.

   Naujas galimybes stiprinti dinamiškus mokslo ryšius atvers spalio 10 d. jau ketvirtąjį kartą vyksiantis Jungtinis mokslo simpoziumas „Gamtos ir gyvybės mokslai“ Tokijuje, kurį organizuoja Lietuvos mokslo taryba kartu su Japonijos mokslo skatinimo bendrija ir Tokijo mokslo universitetu. Šiame simpoziume Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga tars atidarymo žodį.

   Planuojamame dvišaliame susitikime su Japonijos sveikatos, darbo ir gerovės viceministre Mizuko Onuma A. Veryga aptars abiem šalims aktualius klausimus bei tolimesnio dvišalio bendradarbiavimo galimybes.

   Spalio 11 d. Sveikatos apsaugos ministras dalyvaus tarptautiniame gyvybės mokslų simpoziume „BioJapan 2017“ ir gyvybės inovacijų forume pristatys Lietuvos medicinos inovacijų politiką. Be to, „BioJapan“ parodoje bus pristatomas Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus potencialas.

   Susitikimuose Japonijoje taip pat dalyvaus Nacionalinio vėžio instituto ir Lietuvos mokslo tarybos delegacijos.

   Šaltinis. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   13183_aec0dba92a4511ed935fefa343dd602f.jpg

   Spalio 8-14 dienomis Sveikatos aspaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama delegacija su darbo vizitu lankėsi Japonijoje. Vizito metu sveikatos apsaugos ministras susitiko su Japonijos sveikatos, darbo ir gerovės viceministre Mizuho Onuma. Susitikimo metu buvo aptarti bendri iššūkiai sveikatos sistemoms, bendradarbiavimas retų ir nediagnozuotų ligų srityje bei visuomenės sveikatos klausimai. Viceministrė domėjosi ir Lietuvos pasiekimais alkoholio ir tabako kontrolės srityse. Viceministrė kartu su Japonijos delegacija buvo pakviesta apsilankyti Lietuvoje 2018 m. rugsėjo 26-27 d. vyksiančioje Life Science Baltics konferencijoje.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   13176_7f68d39ae1ae81e7ae038db5c8257419.jpg

   Vizito Japonijoje metu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga dalyvavo tarptautiniame gyvybės mokslų simpoziume BioJapan 2017. Simpoziumo metu sveikatos apsaugos ministras pristatė Lietuvos medicinos inovacijų politiką bei dalyvavo panelinėje diskusijoje apie inovacijų plėtrą ir galimybes. Pristatydamas Lietuvos politiką medicinos inovacijų srityje, sveikatos apsaugos ministras pabrėžė ir pasidžiaugė, kad šiandien medicininių inovacijų ir gyvybės mokslų srityje vyrauja didžiulė konkurencija, tačiau Lietuva taip pat užima deramą vietą tarp lyderiaujančių šalių.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   13144_cc2ca2d193ae7d1fd718a48e5b2a4fdf.jpg

   Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga susitiko su Japonijos Tokijo mokslo universiteto viceprezidentu profesoriumi Makoto Asashima. Susitikimo metu ministras padėkojo profesoriui už ilgametį indėlį plėtojant bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Japonijos mokslininkų bei aptarė bendradarbiavimo galimybes gyvybės mokslų bei medicinos srityse.

   Ekonomika ir verslas »
   FB_IMG_1504855746239.jpg

   Rugsėjo 7-8 dienomis Lietuvos ambasada Japonijoje įrengė Lietuvos stendą tarptautinėje Kobės pramonės parodoje. Pirmą kartą plačiai šios parodos dalyvių ir lankytojų auditorijai pristatyti Lietuvos gyvybės mokslų, fotonikos, informacinių ir ryšių technologijų, inžinerinės pramonės ir kiti ekonomikos sektoriai.

   Ekonomika ir verslas »
   pirmas.jpg

   Gegužės 17 d. (Džakarta). Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Prezidentu Joko Widodo. Tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai. Prezidentė taip pat susitiko su Indonezijos Parlamento Pirmininku Setya Novanto.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   star.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, baigdamas darbo vizitą Japonijoje, gegužės 10 dieną Lietuvos ambasadoje Tokijuje susitiko su Japonijos verslo, mokslo, politikos, kultūros ir lietuvių bendruomenės atstovais. Renginio metu L. Linkevičius garbės ženklu „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ apdovanojo Japonijos ir Lietuvos parlamentarų draugystės lygos pirmininką Hirofumi Nakasone.

   Užsienio politika ir diplomatija »

   Naujienlaiškio prenumerata