Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Melburne aptartos bendradarbiavimo plėtros galimybės lazerių ir kitų aukštųjų technologijų srityse

Sukurta 2018.02.22 / Atnaujinta 2018.02.22 02:53
   Melburne aptartos bendradarbiavimo plėtros galimybės lazerių ir kitų aukštųjų technologijų srityse
   Melburne aptartos bendradarbiavimo plėtros galimybės lazerių ir kitų aukštųjų technologijų srityse
   Melburne aptartos bendradarbiavimo plėtros galimybės lazerių ir kitų aukštųjų technologijų srityse

   Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos inžinerinio ir technologijų klasterio (LITEK) delegacija vasario 16 dieną lankėsi Melburne (Australija).

   „Simboliška, kad šią istorinę dieną kalbėdami apie dvišalių Lietuvos-Australijos santykių ateitį, žvilgsnį kreipiame į ateitį -  inovatyvias, pažangių technologijų sritis“, - pabrėžė užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius, susitikęs su su Viktorijos valstijos Parlamento vadovais, akademine visuomene, verslo ir lietuvių bendruomenės atstovais.

   Užsienio reikalų ministerijos atstovai taip pat apsilankė Svinburno technologijų universitete (Swinburne University of Technology), kuriam perduotas Vilniaus universiteto pasiūlymas formalizuoti ir toliau plėtoti jau kurį laiką sėkmingai kartu įgyvendinamus mokslinių tyrimų projektus fotonikos srityje, pasirašant bendradarbiavimo susitarimą tarp universitetų. Melburno RMIT universitete  Lietuvos  delegacija pristatė šalies pasiekimus lazerių srityje ir šio sektoriaus įmonių interesus regione, diskutavo apie dalyvavimą HORIZON2020 projektuose.  Abiejų universitetų atstovus D. Skusevičius pakvietė atvykti į „Life Sciences Baltics 2018“ konferenciją Vilniuje ir tiesiogiai susipažinti su mūsų šalies inovacijų potencialu.

   Susitikime su Lietuvos-Australijos verslo taryba kalbėta apie dvišalių ekonominių santykių plėtros perspektyvas inovatyviuose, didelę pridėtinę vertę kuriančiuose sektoriuose.

   Vasario 16-osios proga pagrindinėje Melburno Federacijos aikštėje, kaip ir daugybėje kitų pasaulio miestų, minint atkurtos Lietuvos šimtmetį, plevėsavo lietuviškos trispalvės vėliavos. 

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   20526_3180d9e0d26c2692e4e1fb8f2ff707c8.jpg

   Rugsėjo 18-20 d. energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas lankėsi Tokijuje (Japonijoje), kur susitikimuose su Vyriausybės atstovais ir ministrais bei didžiųjų energetikos korporacijų vadovais aptarė bendradarbiavimo energetikoje galimybes ir perspektyvas.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   1.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius gegužės 13-16 dienomis su darbo vizitu lankėsi Japonijoje. Susitikimuose Tokijuje buvo aptarti aktualūs saugumo Europos ir Rytų Azijos regionuose klausimai, dvišalių vizitų planai ir galimybės stiprinti verslo ryšius.

   Užsienio politika ir diplomatija »
   20180515 Lithuania -2.jpg

   Gegužės 15 d. Lietuvos ambasadoje Tokijuje minint Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį pristatyta pirmą kartą Japonijoje išleista Lietuvos istorikų parašyta “Lietuvos istorija”.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
   13496_ab2f9e6f1ff3972bccfbb9eda3d36b87.jpg

   2018 m. balandžio 13-14 dienomis Japonijos sveikatos, darbo ir gerovės ministro Katsunobu Kato kvietimu sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama delegacija dalyvavo trečiajame globaliame ministrų susitikime pacientų saugos klausimais. Susitikime taip pat dalyvavo delegacijos iš 42 šalių bei įvairių tarptautinių organizacijų, tokių kaip EBPO, PSO.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   nuotrauka_Foodex.jpg

   Japonija yra viena iš prioritetinių Lietuvos eksporto rinkų, dedamos visos pastangos plėsti bendradarbiavimą ir nuolat palaikyti ryšius su šia šalimi. Vienas iš tokių žingsnių – dalyvavimas didžiausioje Azijos tarptautinių maisto produktų ir gėrimų parodų „Foodex Japan 2018“, kurioje šiemet Lietuvai atstovavo ir žemės ūkio ministro Broniaus Markausko vadovaujama delegacija.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   83639_1bf56134af56132c62be00900f4bd811.jpg

   Vasario 18 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius, tęsdamas vizitą Australijoje, kartu su delegacija dalyvavo šventiniuose Vasario 16-osios renginiuose Melburne.

   Lietuviai Japonijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

   Naujienlaiškio prenumerata