Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Lietuvos sportininkai Japonijoje jau pradėjo pasirengimą Tokijo Olimpinėms žaidynėms

Sukurta 2017.11.03 / Atnaujinta 2017.11.03 15:13
   Lietuvos sportininkai Japonijoje jau pradėjo pasirengimą Tokijo Olimpinėms žaidynėms
   Lietuvos sportininkai Japonijoje jau pradėjo pasirengimą Tokijo Olimpinėms žaidynėms
   Lietuvos sportininkai Japonijoje jau pradėjo pasirengimą Tokijo Olimpinėms žaidynėms

   Lietuvos sportininkų ir trenerių grupė Japonijoje, Lietuvos olimpiečių treniruočių bazėje Hiratsukoje, jau pradėjo pasirengimą 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.

   Spalio 29 – lapkričio 8 dienomis Japonijoje viešintys Lietuvos sportininkai apžiūrėjo, kaip parengtos olimpiečių treniruotėms skirtos sporto salės, stadionai ir kiti sporto įrenginiai ir patys išbandė treniruočių sąlygas Hiratsukoje.

   Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas ir Lietuvos paraolimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius su Hiratsukos miesto vadovais aptarė pasirengimą Tokijo Olimpiadai, bendradrbiavimo projektus su japonų sportininkais ir sporto organizatoriais, kurie talkins Lietuvos komandai ir Olimpinių žaidynių metu.

   Lietuvos sportininkų delegaciją priėmęs Hiratsukos miesto meras Katsuhiro Ochiai palinkėjo jiems sėkmės Tokijo Olimpiadoje ir užtikrino, kad lietuviai sutinkami su nuoširdžiu japonišku svetingumu.

   Lietuvos sportininkai taip pat susipažino su Japonijos kultūra ir tradicijomis, apžiūrėjo Olimpiadai skirtus įrenginius Tokijuje ir kitas Japonijos sostinės įžymybes.

   Lapkričio 3 d. Lietuvos sportininkų delegacija apsilankė Lietuvos ambasadoje Tokijuje, aptarė rūpimus klausimus su Japonijoje dirbančiais Lietuvos diplomatais.

   “Džiaugiamės, kad Lietuvos sportininkai jau dabar padeda garsinti Lietuvos vardą Japonijoje ”, - sake Lietuvos ambasados Japonijoje laikinoji reikalų patikėtinė, įgaliotoji ministrė Violeta Gaižauskaitė, linkėdama jiems pergalių olimpinėse aikštelėse.

   Diplomatė pažymėjo, kad Hiratsukos miesto vadovai ir gyventojai deda daug pastangų ne tik Lietuvos olimpinės komandos priėmimui, bet ir populiarindami Lietuvą. Drauge su Lietuvos ambasada Japonijoje ir Japonijos- Lietuvos mainų centru vien spalio mėnesį surengti Lietuvos verslo, mokslo, kultūros pristatymai tradiciniuose Hiratsukos ir Tojohašio miestų festivaliuose, Kanagavos universtiteto Hiratsukos akademiniame miestelyje savaitę vykusiose Lietuvos dienose, kurių metu apie mūsų šalies kultūrą, mokslą, verslą pasakojo Alytaus miesto , Vilniaus universiteto bei  Lietuvos ambasados atstovai.  

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Nakasone.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 9 dieną pokalbiuose su Japonijos viešojo ir privataus sektoriaus atstovais akcentavo mūsų šalies informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus pasiekimus bei išreiškė įsitikinimą, jog netrukus ir šioje srityje Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimas įgaus pagreitį.

   Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Japonijoje »
   Hiratsuka LTOK 1 20161028.jpg

   Japonijos Kanagavos prefektūros Hiratsukos mieste spalio 28 dieną iškilmingai pasirašytas memorandumas dėl Lietuvos olimpiečių treniruočių bazės rengiantis 2020 metų Tokijo olimpinėms žaidynėms. Ši sutartis – Lietuvos ambasados Japonijoje ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto pusantrų metų bendro darbo rezultatas.

   Ekonomika ir verslas » Lietuviai Japonijoje »
   Naksone office.jpg

   Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas spalio 17 dieną pasveikino į iškilmingą Lietuvos ir Japonijos diplomatinių santykių atkūrimo 25-mečio atkūrimo minėjimą Lietuvos ambasadoje Tokijuje susirinkusius diplomatus, Japonijos parlamento ir vyriausybės atstovus, mokslo ir akademinės bendruomenės, verslo, kultūros ir visuomenės veikėjus, daug prisidėjusius prie sėkmingos dvišalių santykių raidos.

   Užsienio politika ir diplomatija »

   Naujienlaiškio prenumerata