Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Lietuvos Kalėda jau atkeliavo į Tokiją

Sukurta 2016.12.10 / Atnaujinta 2016.12.10 10:39
   Lietuvos Kalėda jau atkeliavo į Tokiją
   Lietuvos Kalėda jau atkeliavo į Tokiją
   Lietuvos Kalėda jau atkeliavo į Tokiją

   Japonijos lietuvių bendruomenės narius, gruodžio 10 dieną susirinkusius į Kalėdų šventę Lietuvos ambasadoje Tokijuje, jau aplankė Kalėda, ypač pradžiuginęs nekantriai šios šventės laukusius vaikus.

   Tradicinė lietuviškų Kalėdų šventė Tokijuje kasmet suburia Tekančios saulės šalyje gyvenančius, dirbančius, studijuojančius ar trumpam atvykusius lietuvius, jų šeimų narius ir draugus. Šiuo metu Japonijoje gyvena apie 200 Lietuvos piliečių.

   Japonijos lietuvių bendruomenės pirmininkė Daiva Maekava Kalėdų proga palinkėjo, kad toks stiprus bendrumo jausmas lydėtų lietuvius ne tik per didžiąsias šventes, bet ir kasdienybėje.

   „Nuoširdžiai linkiu, kad ateinančiais metais mūsų bendruomenę jungtų  naujos idėjos, noras dar glaudžiau bendrauti“, - sakė D.Maekava.

   Lietuvos ambasados įgaliotoji ministrė, laikinoji reikalų patikėtinė Japonijoje Violeta Gaižauskaitė padėkojo lietuvių bendruomenės nariams, talkinusiems šiemet vykusiuose Lietuvos ir Japonijos diplomatinių santykių atkūrimo 25-mečio renginiuose, padėjusius pristatyti Lietuvos verslą ir turizmą  tarptautinėse mugėse Tokijuje, megzti abiejų šalių ryšius mokslo, švietimo, kultūros, sporto srityse.  

   Kalėdoms pasipuošusio Vilniaus ir Kauno vaizdais, lietuviškomis svarbiausių žiemos švenčių tradicijomis žavisi ir Pasaulio prekybos centro Tokijuje lankytojai. Šiame aukščiausiame Tokijo dangoraižyje atidaryta nuotraukų paroda „Šiaurės šventės“, kuri veiks iki gruodžio 26 dienos.  

   Tradiciniai lietuviški suvenyrai, saldumynai patraukė ir Servanteso institute Tokijuje surengtos Europos šalių kalėdinės mugės lankytojų dėmesį. Šioje gruodžio 9 d.  vykusioje Europos šalių Kalėdų mugėje ambasados iniciatyva šventinėms dovanoms tinkamus lietuviškus dirbinius pristatė Tokijuje veikianti parduotuvė „LT shop“, prekiaujanti tik autentiškomis Lietuvoje pagamintomis prekėmis.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   P_20171217_134640_vHDR_Auto1.jpg

   Lietuvos ambasadą Japonijoje jau aplankė Kalėdų senelis.

   Gruodžio 16 d. prie Kalėdų eglutės į tradicinę šventę susirinkusius Lietuvos bendruomenės Japonijoje narius su šeimomis ir draugais pasveikino bendruomenės pirmininkė Daiva Maekawa.

   Kalėdų senelį lietuviškais eilėraščiais ir dainelėmis pradžiuginę vaikai buvo apdovanoti lietuviškomis knygomis ir kitomis dovanėlėmis. Suaugusieji laimę išbandė dovanų loterijoje.

   Lietuviai Japonijoje »

   Naujienlaiškio prenumerata