Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Lietuvos informacinių ir komunikacijos technologijų naujovės sudomino Japonijos įmones

Sukurta 2017.03.24 / Atnaujinta 2017.03.24 12:21
   Lietuvos informacinių ir komunikacijos technologijų naujovės sudomino Japonijos įmones
   Lietuvos informacinių ir komunikacijos technologijų naujovės sudomino Japonijos įmones
   Lietuvos informacinių ir komunikacijos technologijų naujovės sudomino Japonijos įmones
   Lietuvos informacinių ir komunikacijos technologijų naujovės sudomino Japonijos įmones

   Lietuva pirmauja  pasaulyje pagal  informacinių ir komunikacijos technologijų (ICT) teikiamas  paslaugas verslui,  o interneto infrastruktūra ir teikiamų paslaugų kokybė yra viena geriausių Europos Sąjungoje. Naujos lietuviškos technologijos įsitvirtina įvairiose pasaulio šalyse,  o dabar sudomino ir  Japonijos įmones.    

   Daugiau kaip 50 Japonijos įmonių atstovų  kovo 23 d.  dalyvavo Lietuvos ambasados Tokijuje seminare, kuriame buvo  išsamiai pristatytos Lietuvos informacinių ir komunikacinių technologijų naujovės.  

   Sveikindamas seminaro dalyvius ambasadorius Egidijus Meilūnas pabrėžė, kad pastaraisiais metais Japonija tapo pagrindine Lietuvos partnere Azijoje eksporto, turizmo ir mokslinio bendradarbiavimo srityse. „Tikiuosi, kad po šio renginio pradėsime aktyvų bendradarbiavimą ir ICT srityje“ – sakė ambasadorius.

   Lietuvos ūkio viceministrė Lina Sabaitienė ir Visorių technologinio parko direktorius Saulius Arelis pristatė verslo bei  investicijų ICT sektoriuje galimybes, Lietuvos pasiekimus Europoje ir pasaulyje,  inovatyvius  viešųjų elektroninių paslaugų sprendimus.

   Įmonės WiderFi vadovas Darius Maikštėnas bei „Baltijos informacinių sistemų“ įmonės vadovas Žilvinas Binisevičius  supažindino susirinkusius su moderniomis Lietuvos specialistų sukurtomis mobiliojo ryšio bei informacinėmis  technologijomis.

   Ūkio viceministrės  L. Sabaitienės vadovaujama delegacija taip pat susitiko su Japonijos vyriausybės,  ICT įmonių, verslo asociacijų, mokslo agentūrų atstovais. Su Japonijos partneriais  sutarta pradėti glaudesnį dvišalį bendradarbiavimą  informacinių ir komunikacijos technologijų srityje, organizuoti  Japonijos verslo misijas į Lietuvą.

   2016 metais Japonija tapo pagrindine Lietuvos eksporto rinka Azijoje, lietuviškų prekių į Tekančios saulės šalį eksportuota daugiau kaip už 130 milijonų eurų.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   20170911_100057 (002).jpg

   Rugsėjo 11-15 d. Tokijuje lankosi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija, kurios sudėtyje – net 10 įmonių, atstovaujančių tekstilės, mados ir dizaino, kosmetikos, filmų, animacijos, 3D, video ir audiovizualinio turinio, medinių namų sektoriams.

   Ekonomika ir verslas »
   isetan.JPG

   Aukštos kokybės lietuviškos prekės sulaukia vis didesnės paklausos Japonijoje. Gera naujiena iš Lietuvos jau pasiekė ir Japonijos  desertų mėgėjus: net 350 parduotuvių įvairiuose Japonijos miestuose, priklausančių prekybos tinklui „Gyomi Super“, birželį pradėjo sėkmingai  prekiauti lietuviškais glaistytais varškės sūreliais. Japonams iškart patiko šie dar neragauti skanėstai, Japonijoje vadinami „varškės pyragėliais“ („cheese cake“).

   Ekonomika ir verslas »
   zum.jpg

   Žemės ūkio viceministras Rolandas Taraškevičius, viešintis su oficialiu vizitu Indonezijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamos delegacijos sudėtyje, susitiko su Indonezijos žemės ūkio ministru Amranu Sulaimanu (Amran Sulaiman) ir jo patarėju dr. Mat Syukur.

   Ekonomika ir verslas »
   pirmas.jpg

   Gegužės 17 d. (Džakarta). Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Prezidentu Joko Widodo. Tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai. Prezidentė taip pat susitiko su Indonezijos Parlamento Pirmininku Setya Novanto.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   apdovanojimas.JPG

   Kovo 30 d. šalies premjeras Saulius Skvernelis „Lietuvos eksporto prizu“ apdovanojo labiausiai prie šalies ūkio augimo ir eksporto rodiklių gerinimo praėjusiais metais prisidėjusias Lietuvos įmones bei jų vadovus. Jau šešioliktuose tokiuose apdovanojimuose, kuriuos rengia Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA), taip pat įvertinta bei specialiu prizu apdovanota Lietuvos metų verslininkė/vadovė. Ja išrinkta bendrovės „Česlovo vynas“ direktorė ir bendrasavininkė Tatjana Ramoškienė. Nugalėtojus pasveikino ir Lietuvos Respublikos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

   Ekonomika ir verslas »
   Foodex_LT.jpg

   Tokijuje kovo 7-10 dienomis vykstančios tarptautinės žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų parodos „Foodex 2017“ išvakarėse Lietuvos ambasada Japonijoje surengė parodoje dalyvaujančių aštuonių Lietuvos įmonių produkcijos parodą ir lietuviškų maisto produktų degustaciją. Lietuvos įmonių atstovai pristatė savo produkciją į ambasadą pakviestiems Japonijos vyriausybės, verslo ir žiniasklaidos atstovams ir užmezgė naujus kontaktus su potencialiais partneriais. 

   Ekonomika ir verslas »

   Naujienlaiškio prenumerata