Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuviški maisto gaminiai užkariauja japonų širdis

Sukurta 2019.03.12 / Atnaujinta 2019.03.12 10:43
   Lietuviški maisto gaminiai užkariauja japonų širdis
   Lietuviški maisto gaminiai užkariauja japonų širdis
   Lietuviški maisto gaminiai užkariauja japonų širdis
   Lietuviški maisto gaminiai užkariauja japonų širdis

   Kovo 4-8 dienomis Lietuvos žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio vadovaujama delegacija lankėsi Japonijoje vykstančioje vienoje didžiausių tarptautinių maisto produktų ir gėrimų parodų Azijoje – „Foodex Japan 2019“, kurioje savo gaminamą produkciją pristatė ir dešimt įmonių iš Lietuvos.

   Japonija, sparčiai perimdama vakarietiškus vartojimo įpročius ir mitybos kultūrą, Lietuvos gamintojams tampa viena perspektyviausių rinkų eksporto plėtrai, tad dedamos visos pastangos plėsti bendradarbiavimą ir nuolat palaikyti ryšius su šia šalimi. Paroda „Foodex Japan“ – puiki galimybė ne tik gamintojams iš Lietuvos skintis kelią į šios šalies rinką, bet ir politikams stiprinti dvišalius ryšius.

   Vizito Japonijoje metu žemės ūkio ministras taip pat susitiko su Japonijos žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės viceministru S. Hamamura, Japonijos Ministro Pirmininko kabineto ministru M. Miyakoshi, atsakingu už maisto saugą ir vartotojų teises, Gifu prefektūros gubernatoriumi, Lietuvos garbės konsulu Gifu ir Toyohashi miesto savivaldybės meru.

   Jungtiniame nacionaliniame Lietuvos stende uždaroji akcinė bendrovė „Vis Aqua“ parodos lankytojams pristatė natūralų mineralinį vandenį,  bendrovė „Volfas Engelman“ – gaiviuosius gėrimus, „Appiproduktai“ kvietė paragauti lietuviško medaus, propolio, bičių duonelės, žiedadulkių ir bičių pienelio, taip pat įdomių bičių produktų kvietė paragauti ir Regina Šerkšnienė . Paukštienos gaminius pristatė KG Group, o akcinė bendrovė „Pieno žvaigždės“ viliojo varškės sūreliais, sūriais, desertais, varške, sūrio lazdelėmis. Ekologišką, be konservantų kečupą, majonezą, BBQ padažus pristatė bendrovė „Daumantai“, „Javinė“ pateikė užkandžių liniją (duoniukai, javainiai ir kt.), o bendrovė „Varėnos pienelis“ kvietė parodos lankytojus ragauti varškės sūrelių, ragelių ir veganiškų produktų. Savo gaminius pristatė ir AUGA group.

   Šaltinis: Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   7_7.jpg

   Ambasadorius G. Varvuolis dalyvavo jubiliejiniuose Naujosios Zelandijos nacionalinės šventės renginiuose Waitangi ir Wellingtone, kur kartu su kitų šalių kolegomis susitiko su šios šalies vadovybe, politikos, verslo ir pilietinės visuomenės atstovais, taip pat maorių visuomeninių organizacijų nariais.

   Užsienio politika ir diplomatija »
   1_1.jpg

   Lapkričio 14-15 d. Vilniuje lankėsi Japonijos verslo konfederacijos Keidanren delegacija. Su šia verslo misija per Baltijos šalis vyko 14 kompanijų atstovai, tarp jų – Hitachi, Mitsubishi, MUFG, Sumitomo, TEPCO, Japan Airlines.

   Ekonomika ir verslas »

   Po sėkmingo Lietuvos-Japonijos verslo forumo, vykusio Japonijos verslo asociacijos Keidanren patalpose, Lietuvos ambasadoje Japonijoje surengtas priėmimas Lietuvos verslo delegacijai ir Japonijos verslo atstovams.

   Ekonomika ir verslas »
   dsc_5030_2.jpg

   Spalio 24 d. Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai suteiktas Japonijos Gifu universiteto garbės daktaro laipsnis.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
   dsc_1609.jpg

   Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Lietuvos ir Japonijos verslo forume.

   Ekonomika ir verslas »
   2_2.jpg

   Pirmąją viešnagės Japonijos sostinėje Tokijuje dieną Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė susitiko su Lietuvos garbės konsulais, Japonijos ir Lietuvos draugystės parlamentinės grupės pirmininku Hirofumiu Nakasone, Japonijos vyriausybės pareigūnais, buvusiais Japonijos ambasadoriais Lietuvoje ir artimiausiais mūsų šalies draugais.

   Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »

   Naujienlaiškio prenumerata