Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Lietuviški maisto gaminiai užkariauja japonų širdis

Sukurta 2019.03.12 / Atnaujinta 2019.03.12 10:43
   Lietuviški maisto gaminiai užkariauja japonų širdis
   Lietuviški maisto gaminiai užkariauja japonų širdis
   Lietuviški maisto gaminiai užkariauja japonų širdis
   Lietuviški maisto gaminiai užkariauja japonų širdis

   Kovo 4-8 dienomis Lietuvos žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio vadovaujama delegacija lankėsi Japonijoje vykstančioje vienoje didžiausių tarptautinių maisto produktų ir gėrimų parodų Azijoje – „Foodex Japan 2019“, kurioje savo gaminamą produkciją pristatė ir dešimt įmonių iš Lietuvos.

   Japonija, sparčiai perimdama vakarietiškus vartojimo įpročius ir mitybos kultūrą, Lietuvos gamintojams tampa viena perspektyviausių rinkų eksporto plėtrai, tad dedamos visos pastangos plėsti bendradarbiavimą ir nuolat palaikyti ryšius su šia šalimi. Paroda „Foodex Japan“ – puiki galimybė ne tik gamintojams iš Lietuvos skintis kelią į šios šalies rinką, bet ir politikams stiprinti dvišalius ryšius.

   Vizito Japonijoje metu žemės ūkio ministras taip pat susitiko su Japonijos žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės viceministru S. Hamamura, Japonijos Ministro Pirmininko kabineto ministru M. Miyakoshi, atsakingu už maisto saugą ir vartotojų teises, Gifu prefektūros gubernatoriumi, Lietuvos garbės konsulu Gifu ir Toyohashi miesto savivaldybės meru.

   Jungtiniame nacionaliniame Lietuvos stende uždaroji akcinė bendrovė „Vis Aqua“ parodos lankytojams pristatė natūralų mineralinį vandenį,  bendrovė „Volfas Engelman“ – gaiviuosius gėrimus, „Appiproduktai“ kvietė paragauti lietuviško medaus, propolio, bičių duonelės, žiedadulkių ir bičių pienelio, taip pat įdomių bičių produktų kvietė paragauti ir Regina Šerkšnienė . Paukštienos gaminius pristatė KG Group, o akcinė bendrovė „Pieno žvaigždės“ viliojo varškės sūreliais, sūriais, desertais, varške, sūrio lazdelėmis. Ekologišką, be konservantų kečupą, majonezą, BBQ padažus pristatė bendrovė „Daumantai“, „Javinė“ pateikė užkandžių liniją (duoniukai, javainiai ir kt.), o bendrovė „Varėnos pienelis“ kvietė parodos lankytojus ragauti varškės sūrelių, ragelių ir veganiškų produktų. Savo gaminius pristatė ir AUGA group.

   Šaltinis: Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Kovo 18 d. Lietuvos ambasadoje Tokijuje surengtas Lietuvos energetikos, transporto, logistikos, Kauno ir Klaipėdos laisvųjų ekonominių zonų pristatymas Japonijos verslininkams.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   14465_d836219e11c7022929edf02089062437.jpg

   Siekiant stiprinti Japonijos ir Lietuvos bendradarbiavimą žemės ūkio srityje pirmadienį žemės ūkio ministras Giedrius Surplys ir Japonijos– Lietuvos mainų cento vadovas Kenjiro Tamaki pasirašė memorandumą dėl lietuviško maisto pristatymo renginių Japonijoje.

   Užsienio politika ir diplomatija »
   20526_3180d9e0d26c2692e4e1fb8f2ff707c8.jpg

   Rugsėjo 18-20 d. energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas lankėsi Tokijuje (Japonijoje), kur susitikimuose su Vyriausybės atstovais ir ministrais bei didžiųjų energetikos korporacijų vadovais aptarė bendradarbiavimo energetikoje galimybes ir perspektyvas.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »

   Naujienlaiškio prenumerata