Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
FB_3.png

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 11-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25! Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Lietuviai Japonijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Karo prievolininkų dėmesiui Įkelta2017.09.15

Išvykę gyventi į kitą valstybę ilgesniam negu 6 mėnesių laikotarpiui, karo prievolininkai, nuo 18 iki 60 metų vyrai, privalo nedelsiant informuoti savo regioninį Karo prievolės komplektavimo skyrių ar poskyrį apie savo faktinę gyvenamąją, darbo ar studijų vietą. Iki šiol neinformavusiems apie savo išvykimą karo prievolininkams terminas pratęsiamas iki š. m. gruodžio 31 d.

Lietuviai Japonijoje »

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad 2017 m. rugpjūčio 21 d. pradedamas valstybės paramos skyrimo užsienio lietuvių studijoms Lietuvos aukštosiose mokyklose konkursas.

Lietuviai Japonijoje »
P7020431.JPG

Lietuvos ambasadoje Japonijoje Lietuvos valstybės – Mindaugo karūnavimo šventės proga liepos 2 d. jau nuskambėjo „Tautiška giesmė“. Lietuvos himną iš širdies giedojo lietuvių bendruomenės Japonijoje nariai, jų atžalos, šioje šalyje dirbantys Lietuvos diplomatai, studentai ir  renginio svečiai. 

Lietuviai Japonijoje »
3.jpg

Jaukioje Tokijo galerijoje „Marebito“ lietuvių menininkė Kotryna Šešelgytė ir vertėja Rūta Aleksandravičiūtė liepos 1 d. surengė originalų lietuviškų pasakų pristatymą. K. Šešelgytė kanklėmis atliko penkias lietuvių liaudies dainas, pristatė lietuvių liaudies pasakos „Stebuklinga duona“ motyvais pieštą kami-shibai (paveikslėlių teatrą), o R. Aleksandravičiūtė skaitė lietuvių liaudies pasakas japoniškai.

Lietuviai Japonijoje »
simpoziumas1.jpg

Birželio 17 d. Tokijuje Sofijos universitete  Japonijos slavistų asociacija ir Sofijos Europos institutas surengė tarptautinį simpoziumą „Baltų kalbos ir jų kaimynai“, kuriame Japonijos, JAV ir Lietuvos mokslininkai nagrinėjo daugiakalbiškumo ir daugiakultūriškumo istoriją bei dabartinę situaciją Lietuvoje ir Latvijoje.

Lietuviai Japonijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
screening.jpg

Režisierės Linos Lužytės filmas „Amžinai kartu“ gegužės 27 d. sėkmingai debiutavo Japonijoje vykstančiame 15-ajame tarptautiniame kino festivalyje „EU Film Days“.    

Lietuviai Japonijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
kinas1.jpg

Gegužės 26 d. Tokijuje, Nacionaliniame filmų centre, atidaromas 15-asis tarptautinis kino festivalis “EU FILM DAYS”, kuriame jau ketverius  metus iš eilės Lietuvos ambasada Japonijoje pristato naujausius Lietuvos kino kūrėjų darbus. Šiemet festivalyje savo filmus pristato 25 Europos Sąjungos šalys.

Lietuviai Japonijoje »
jtb1.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 10 dieną susitikimuose Tokijuje akcentavo atsiveriančias naujas galimybes Lietuvai ir Japonijai plėsti ekonominį bendradarbiavimą.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Japonijoje »
Nakasone.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 9 dieną pokalbiuose su Japonijos viešojo ir privataus sektoriaus atstovais akcentavo mūsų šalies informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus pasiekimus bei išreiškė įsitikinimą, jog netrukus ir šioje srityje Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimas įgaus pagreitį.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Japonijoje »
ambasadorius.jpg

Japonijos sostinės gyventojai ir užsienio turistai pirmą kartą galės apsilankyti tradicinėje lietuviškoje sodyboje ir sode, įrengtame Lietuvos ambasados Tokijuje iniciatyva.

Lietuviai Japonijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
workshop2.jpg

Lietuvos ambasadoje Tokijuje kovo 28 d. surengtos  žinomos tekstilininkės,  Vilniaus  dailės akademijos ir Vilniaus universiteto  Orientalistikos centro  dėstytojos dr. Miglės Lebednykaitės kūrybos dirbtuvės.

Lietuviai Japonijoje »
family photo.jpg

Lietuvos ambasadoje Japonijoje valstybės atkūrimo dieną kartu Japonijos lietuvių bendruomenės nariais šventė ir garsus kaligrafijos meistras Aoi Shunkei. 

Lietuviai Japonijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata