Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Lietuvai – net du Japonijos kelionių organizatorių asociacijos apdovanojimai

Sukurta 2017.09.25 / Atnaujinta 2017.10.02 11:11
   Lietuvai – net du Japonijos kelionių organizatorių asociacijos apdovanojimai
   Lietuvai – net du Japonijos kelionių organizatorių asociacijos apdovanojimai
   Lietuvai – net du Japonijos kelionių organizatorių asociacijos apdovanojimai
   Lietuvai – net du Japonijos kelionių organizatorių asociacijos apdovanojimai

   Rugsėjo 21-24 d. Tokijuje vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje „Tourism Expo Japan“ (JATA) jau antrą kartą jungtiniame Baltijos šalių stende turizmo potencialą pristatė ir Lietuva.

   Šių metų JATA Lietuvai ypatinga – rugsėjo 21 d. vykusių Japonijos kelionių organizatorių asociacijos įsteigtų apdovanojimų metu Lietuvai įteikti net du apdovanojimai. Pirmasis apdovanojimas skirtas Valstybiniam turizmo departamentui už ilgalaikį ir sėkmingą bendradarbiavimą su Latvija ir Estija pristatant Baltijos regioną Japonijoje, užtikrinantį nenutrūkstantį turistų iš Japonijos skaičiaus augimą visose trijose Baltijos šalyse. Antrasis apdovanojimas už Japonijos diplomato Chiune Sugiharos atminimo kelią Kaune ir jo viešinimą skirtas VšĮ „Kaunas IN“. Lietuva šiuose apdovanojimuose nominuota pirmąjį kartą.

   Šių metų JATA parodoje Baltijos šalims, kitais metais švęsiančioms valstybių šimtmečius, skirtas ypatingas dėmesys. Didesniame nei pernai jungtiniame Lietuvos, Latvijos ir Estijos stende vyko tiksliniai susitikimai su Japonijos turo operatoriais ir žiniasklaida, specialūs teminiai seminarai, interaktyvios pramogos. Lietuvos stende 2018-ųjų Dainų šventę pristatė Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir jo deleguotas choras.

   Baltijos šalių stende vykusiame specialiame Baltijos šalių pristatymo renginyje Japonijos turizmo verslo profesionalams ir žiniasklaidai sveikinimo žodį kartu su Latvijos ir Estijos ambasadoriais tarusi Lietuvos ambasados Japonijoje laikinoji reikalų patikėtinė, įgaliotoji ministrė V. Gaižauskaitė akcentavo, kad toks tiek Lietuvos, tiek visų trijų Baltijos šalių įvertinimas aiškiai rodo ne tik mūsų šalių patrauklumą tolimajai Japonijai dėl savo unikalumo, tradicijų, UNESCO paveldo, bet ir jungtinių Lietuvos, Latvijos ir Estijos pastangų pristatyti Baltijos šalis svarbą.

   Japonija yra prioritetinė tolimoji Lietuvos atvykstamojo turizmo rinka – turistų srautai iš šios šalies pasižymi nuolatiniu augimu. Japonų turistų kelionių skaičius į Lietuvą 2016 m. siekė 24,8 tūkst. (+9,7 proc. lyginant su 2015 m.), išlaidos Lietuvoje – net 10,7 mln. EUR (+3,9 proc.).

   Šaltinis. Valstybinis turizmo departamentas

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   1.jpg

   Rugsėjo 20-23 d. Tokijuje vyksta didžiausia pasaulyje turizmo paroda „Japan Tourism Expo 2018“, kurioje trijų Baltijos šalių bendrai organizuojamame stende pristatomi Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektai, nauji turizmo maršrutai.  

   Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »

   Naujienlaiškio prenumerata