Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

L. Linkevičiaus susitikimuose Singapūre – dėmesys ekonominių ryšių plėtrai

Sukurta 2017.11.20 / Atnaujinta 2017.11.20 13:27
   L. Linkevičiaus susitikimuose Singapūre – dėmesys ekonominių ryšių plėtrai
   L. Linkevičiaus susitikimuose Singapūre – dėmesys ekonominių ryšių plėtrai

   Tęsdamas vizitą Singapūre lapkričio 16 dieną ministras Linas Linkevičius su Singapūro užsienio reikalų ministru Vivianu Balakrishnanu ir vyresniuoju valstybės ministru gynybai ir užsienio reikalams Osmanu Maliki aptarė regioninės ir globalios politinės darbotvarkės aktualijas bei bendradarbiavimą daugiašaliuose formatuose.

   Ministras pažymėjo, kad svarbu plėsti politinį dialogą, aktyvinti ryšius mokslo ir inovacijų srityse bei pakvietė ministrą V. Balakrishnaną apsilankyti Lietuvoje. Ministras taip pat paragino paskirti Singapūro garbės konsulą Lietuvoje.

   Susitikimo su Singapūro prekybos ir pramonės ministru Lim Hng Kiangu metu buvo pažymėta, kad abiejų šalių ekonominė perspektyva yra glaudžiai susijusi su pasiekimais inovatyvių technologijų srityje. Finansinės technologijos, lazeriai ir gyvybės mokslai buvo išskirtos kaip daugiausia potencialo dvišaliam ekonominiam bendradarbiavimui turinčios kryptys.

   „Vystant dvišalį bendradarbiavimą finansinių technologijų srityje itin svarbus glaudus ryšys tarp abiejų valstybių finansų priežiūrą užtikrinančių institucijų“, – pažymėjo L. Linkevičius.

   Ministrai taip pat aptarė tarptautinės prekybos darbotvarkės aktualijas ir pabrėžė ES bei  Singapūro laisvosios prekybos sutarties sudarymo svarbą ir kuo greitesnį sutarties įsigaliojimą. Susitikime su Singapūro uosto direkcijos viceprezidentu Chrisu Chanu buvo kalbėta apie bendradarbiavimo galimybes su Klaipėdos jūrų uostu.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   82476_2db837332d67b096ab25237fcbb46225.jpg

   Pirmąją savo vizito Singapūre dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir jį lydinti delegacija susitiko su itin aukštai reitinguojamais Singapūro nacionaliniu bei Nanyango technologijų universitetais ir vienos stipriausių mokslo ir tyrimo įstaigų pasaulyje Singapūro mokslo, technologijų ir tyrimų agentūros A*STAR atstovais. 

   Užsienio politika ir diplomatija »

   Naujienlaiškio prenumerata