Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Kelionė į Lietuvą prasideda Lietuvos ambasadoje Japonijoje

Sukurta 2017.01.25 / Atnaujinta 2017.01.25 10:44
   Kelionė į Lietuvą prasideda Lietuvos ambasadoje Japonijoje
   Kelionė į Lietuvą prasideda Lietuvos ambasadoje Japonijoje
   Kelionė į Lietuvą prasideda Lietuvos ambasadoje Japonijoje

   Lietuvos ambasada Tokijuje sausio 25 d. Japonijos turizmo įmonių atstovams ir žurnalistams surengė seminarą apie turizmo Lietuvoje galimybes. Nors 2017 dar tik prasidėjo, Lietuvos ambasadoje Lietuvos turizmo galimybių pristatymas šiemet vyksta jau antrą kartą. 

   Sveikindamas seminaro dalyvius Lietuvos ambasadorius Japonijoje Egidijus Meilūnas pasidžiaugė, kad turistų skaičius iš Japonijos kiekvienais metais  didėja ir Japonija jau daugiau kaip dešimt metų yra svarbiausia Lietuvos įvažiuojamojo turizmo partnerė Azijoje.

   Ambasadorius taip pat supažindino su atnaujintu leidiniu japonų kalba apie Lietuvą „Kelionė į Lietuvą“ . Ši populiari knygelė parengta Lietuvos ambasadai bendradarbiaujant su žinoma Japonijos dizainere Saori Matsuda. 24 puslapių leidinyje išsamiai pristatomos lankytinos vietos Lietuvoje, tradicijos, rankdarbiai, lietuviškos virtuvės patiekalai, svarbiausi lietuviški žodžiai. Tai – jau septintas šio  leidinio leidimas.  

   „Daugeliui japonų kelionė į Lietuvą prasideda nuo šio leidinio ir pažinties su mūsų šalimi Lietuvos ambasadoje“ – sakė ambasadorius E. Meilūnas

   Lietuvos ūkio ministerijos turizmo politikos skyriaus vedėjas Renaldas Čiužas susirinkusiems pristatė naują Lietuvos turizmo koncepciją „Lithuania. Real is beautiful“, o Kauno miesto vicemeras Simonas Kairys  – Kauną,  kaip žymaus japonų diplomato Čijūnės Sugiharos (Chiune Sugihara) miestą. Apie UNESCO paveldą Lietuvoje,  lankytinas vietas, lietuviškus papročius ir tradicijas, lietuviškos virtuvės ypatumus  gausiai klausytojų auditorijai  pasakojo  Lietuvos turizmo departamento atstovas Tokijuje Šigejoši Noto (Shigeyoshi Noto). Renginyje dalyvavo daugiau kaip 60 Japonijos turizmo operatorių atstovų ir turizmo temomis rašančių žurnalistų.

   Lietuvos ambasada Tokijuje kasmet surengia daugiau kaip 20 turizmo seminarų bei pristato Lietuvos turizmo galimybes įvairiuose Japonijos miestuose vykstančiose mugėse.  Turistų iš Japonijos skaičius Lietuvoje per pastaruosius penkerius  metus išaugo 2,5 karto.  2015 metais mūsų šalį aplankė 21 tūkstantis Japonijos  keliautojų,  o per praėjusių metų  devynis mėnesius – daugiau kaip 19 tūkstančių.

   Pagal turistų skaičių Lietuvoje Japonija užtikrintai  lenkia  kitas Azijos-Ramiojo vandenyno regiono  šalis.   Japonai sudaro daugiau kaip 30 proc. turistų iš šio didžiulio  regiono.  

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   P_20180208_150847.jpg

   Tokijuje vasario 8 d. vykusiame „EU-Japan Fest” renginyje Japonijos kultūros veikėjams pristatytas Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022. Projekto meno vadovės Virginijos Vitkienės ir direktorės Anos Čižauskienės perkaitytas pranešimas ir parodytas vaizdo įrašas apie planuojamą programą 2022 m. susilaukė didelio renginio dalyvių dėmesio. Po pristatymo prie Kauno stendo nusitęsė eilė norinčiųjų daugiau sužinoti apie miestą.

   Renginyje pristatytos buvusios, esamos ir būsimos Europos kultūros sostinės. 

   Istorinė, kultūros diplomatija »
   20171018_103719_1.jpg

   Spalio 18 d. Lietuva kartu su kitomis 19 Europos Sąjungos šalių prisistatė ES delegacijos Japonijoje surengtoje turizmo mugėje Tokijuje. Turizmo maršrutų po Europą pristatymo renginyje dalyvavo apie 130 Japonijos turo operatorių ir apie 90 turizmo žiniasklaidos atstovų.

   Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
   22014880_10210175432281874_1669336990_n (002).jpg

   Rugsėjo 21-24 d. Tokijuje vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje „Tourism Expo Japan“ (JATA) jau antrą kartą jungtiniame Baltijos šalių stende turizmo potencialą pristatė ir Lietuva.

   Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
   ambasadorius.jpg

   Lietuva pirmauja  pasaulyje pagal  informacinių ir komunikacijos technologijų (ICT) teikiamas  paslaugas verslui,  o interneto infrastruktūra ir teikiamų paslaugų kokybė yra viena geriausių Europos Sąjungoje. Naujos lietuviškos technologijos įsitvirtina įvairiose pasaulio šalyse,  o dabar sudomino ir  Japonijos įmones.    

   Ekonomika ir verslas »

   Naujienlaiškio prenumerata