Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Japonijos ir Lietuvos parlamentarų draugystės lygos pirmininkas apdovanotas „Diplomatijos žvaigžde“

Sukurta 2017.05.11 / Atnaujinta 2017.05.11 05:15
  Japonijos ir Lietuvos parlamentarų draugystės lygos pirmininkas apdovanotas „Diplomatijos žvaigžde“

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, baigdamas darbo vizitą Japonijoje, gegužės 10 dieną Lietuvos ambasadoje Tokijuje susitiko su Japonijos verslo, mokslo, politikos, kultūros ir lietuvių bendruomenės atstovais. Renginio metu L. Linkevičius garbės ženklu „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ apdovanojo Japonijos ir Lietuvos parlamentarų draugystės lygos pirmininką Hirofumi Nakasone.

  „Draugystės lygos vadovo indėlis į Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimą yra neišmatuojamas – jo dėka tarpparlamentiniai mūsų šalių ryšiai yra tvirti ir intensyvūs, o asmeninis įsitraukimas gilinant Lietuvos ir Japonijos ryšius mokslo srityje itin praturtina dvišalį mokslinį bendradarbiavimą“, – kalbėjo L. Linkevičius.

  Hirofumi Nakasone yra patyręs Japonijos politikas ir ilgametis Lietuvos draugas. H. Nakasone tarnavo ne vienoje Japonijos vyriausybėje – buvo Japonijos švietimo ir mokslo, vėliau užsienio reikalų ministru, specialiuoju Japonijos Ministro Pirmininko patarėju, dabar yra Japonijos parlamento Tarėjų rūmų narys, Japonijos ir Lietuvos parlamentarų draugystės lygos pirmininkas.

  Tarp renginio ambasadoje svečių taip pat buvo stambių Japonijos įmonių „NTT Data“, Japonijos medicininių tyrimų agentūros (AMED), Japonijos biopramonės asociacijos (JBA), Japonijos telekomunikacijų įmonių asociacijos (TELESA), Japonijos eksporto ir investicijų agentūros (JETRO), didžiausios Japonijos turizmo įmonės JTB vadovai.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_3023_1.jpg

  Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama delegacija spalio 8–14 dienomis su oficialiu vizitu  lankosi Japonijoje. Šio vizito tikslas – stiprinti tolimesnio dvišalio bendradarbiavimo galimybes, kurios jau tęsiasi ne vienerius metus medicinos, medicinos inovacijų, medicinos mokslų ir kitose srityse.

  Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
  pirmas.jpg

  Gegužės 17 d. (Džakarta). Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Prezidentu Joko Widodo. Tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai. Prezidentė taip pat susitiko su Indonezijos Parlamento Pirmininku Setya Novanto.

  Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
  jtb1.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 10 dieną susitikimuose Tokijuje akcentavo atsiveriančias naujas galimybes Lietuvai ir Japonijai plėsti ekonominį bendradarbiavimą.

  Ekonomika ir verslas » Lietuviai Japonijoje »
  kishida.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 10 dieną baigdamas darbo vizitą Japonijoje susitiko su šios šalies užsienio reikalų ministru Fumio Kishida. Apžvelgę pastaraisiais metais sparčiai besiplėtojančius Lietuvos ir Japonijos ryšius, ministrai sutarė toliau juos stiprinti politinėje, saugumo, ekonominėje, mokslo ir inovacijų srityse, taip pat artimiausiu metu pasirašyti Dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartį.

  Užsienio politika ir diplomatija »
  Nakasone.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 9 dieną pokalbiuose su Japonijos viešojo ir privataus sektoriaus atstovais akcentavo mūsų šalies informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus pasiekimus bei išreiškė įsitikinimą, jog netrukus ir šioje srityje Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimas įgaus pagreitį.

  Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Japonijoje »
  Yaotsu2.jpg

  Tęsdamas darbo vizitą Japonijoje, Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius aplankė japonų diplomato Čiunės Sugiharos memorialinį muziejų jo gimtajame Jaocu mieste.

  Užsienio politika ir diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata