Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Japonijos diplomatas Lietuvos ambasadoje Tokijuje pagerbtas Lietuvos krašto apsaugos sistemos apdovanojimu

Sukurta 2017.03.13 / Atnaujinta 2017.03.13 08:48
   Japonijos diplomatas Lietuvos ambasadoje Tokijuje pagerbtas Lietuvos krašto apsaugos sistemos apdovanojimu
   Japonijos diplomatas Lietuvos ambasadoje Tokijuje pagerbtas Lietuvos krašto apsaugos sistemos apdovanojimu

   Kovo 13 d. Lietuvos ambasadoje Japonijoje surengtoje iškilmingoje ceremonijoje Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos medaliu „Už pasižymėjimą“ apdovanotas Japonijos diplomatas Shinichi Yamanaka. Šiuo  apdovanojimu Sh.Yamanaka pagerbtas už aktyvų indėlį organizuojant ir įgyvendinant pirmąjį istorijoje Japonijos jūrų savigynos pajėgų mokomųjų laivų eskadros vizitą 2016 m. rugpjūčio 8 d. Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste.  

   „Pernai minėjome Lietuvos ir Japonijos diplomatinių santykių atkūrimo 25-metį ir galime pasidžiaugti puikiais bendradarbiavimo vaisiais daugelyje sričių. Vykdydamas savo diplomatinę misiją Lietuvoje, Shinichi Yamanaka daug prisidėjo prie dvišalių santykių plėtros. Istorinis Japonijos laivų eskadros vizitas Klaipėdoje simbolizuoja, kad 2014 metais prasidėjęs mūsų bendradarbiavimas taip pat ir gynybos srityje yra grindžiamas bendromis vertybėmis ir nuoširdžia draugyste“, - pabrėžė Lietuvos ambasados Japonijoje įgaliotoji ministrė Violeta Gaižauskaitė, įteikdama apdovanojimą.   

   Dėkodamas už apdovanojimą, Shinichi Yamanaka, šiuo metu vykdantis Japonijos ambasados Jamaikoje, Bahamuose ir Belize vadovo pavaduotojo pareigas, šiltai prisiminė savo darbo Lietuvoje laikotarpį. Anot diplomato, Japonijos karininkai ir jauni kariūnai, aplankę Klaipėdą, Kauną ir Vilnių, parsivežė daug gerų įspūdžių iš Lietuvos. Japonijos kariūnų sporto varžybas su Lietuvos karo akademijos kariūnais ir kitas susitikimų Lietuvoje akimirkas primins ir svečiui įteiktas Krašto apsaugos ministerijos žurnalas „Karys“.  

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata