Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Japonijos bioindustrijos kelias į Lietuvą prasideda Kaune

Sukurta 2016.09.19 / Atnaujinta 2016.09.19 12:42
  Japonijos bioindustrijos kelias į Lietuvą prasideda Kaune

  Rugsėjo 13 d. Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) ir Kauno klinikose lankėsi delegacija iš Japonijos Bioindustrijos asociacijos ir Eksperimentinių gyvūnų centro. Susitikimo metu aptartos tolesnio bendradarbiavimo perspektyvos biomedicinos mokslo ir pramonės srityse. 

  Atvykusią japonų delegaciją pasveikino LSMU Senato pirmininkas, Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos vadovas prof. Rimantas Benetis: „Mums didelė garbė, kad šiandien Jūs esate čia".

  „Mūsų viešnagės tikslas – ieškoti ir rasti daugiau bendradarbiavimo tarp Japonijos ir Lietuvos perspektyvų. Jas mes pamatėme jau prieš 3–4 metus“, – kalbėjo Japonijos delegacijos vadovas Yoshiaki Tsukamoto, Japonijos Bioindustrijos asociacijos vykdantysis direktorius. Japonų delegaciją į Kauną atlydėjo VšĮ „Versli Lietuva“ atstovas.

  LSMU prorektorė mokslui prof. Vaiva Lesauskaitė svečiams pristatė LSMU struktūrą, prioritetinę veiklą ir Universiteto perspektyvas. „LSMU studijuoja studentai iš įvairių pasaulio šalių. Iš Japonijos, deja, kol kas dar neturime“, – sakė prof. V. Lesauskaitė.

  Su LSMU prorektoriumi studijoms prof. Kęstučiu Petrikoniu svečiai iš Japonijos aptarė naujausių technologijų panaudojimą medicinos mokslų procese.

  Susitikimo metu aptarta ir viena iš Kauno klinikų prioritetinių veiklos sričių – retų ligų gydymas, iššūkiai ir galimybės.

  LSMU Farmacijos fakulteto dekanas prof. Vitalis Briedis svečiams parodė LSMU Farmacijos fakultetą, įsikūrusį „Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre, bei čia veikiančias laboratorijas.

  Japonijos delegacijos nariai pasidžiaugė apsilankę Lietuvoje ir Kaune, kuriame Antrojo pasaulinio karo metais gyveno bei veikė Japonijos diplomatas Chiune Sugihara. 

  Šaltinis: http://www.kaunoklinikos.lt/kk/visos-naujienos/935-japonijos-bioindustrijos-kelias-i-lietuva-prasideda-kaune

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  P_20180208_150847.jpg

  Tokijuje vasario 8 d. vykusiame „EU-Japan Fest” renginyje Japonijos kultūros veikėjams pristatytas Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022. Projekto meno vadovės Virginijos Vitkienės ir direktorės Anos Čižauskienės perkaitytas pranešimas ir parodytas vaizdo įrašas apie planuojamą programą 2022 m. susilaukė didelio renginio dalyvių dėmesio. Po pristatymo prie Kauno stendo nusitęsė eilė norinčiųjų daugiau sužinoti apie miestą.

  Renginyje pristatytos buvusios, esamos ir būsimos Europos kultūros sostinės. 

  Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata