Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Japonams pristatyti Lietuvos energetikos, transporto, logistikos sektoriai ir laisvosios ekonominės zonos

Sukurta 2019.03.20 / Atnaujinta 2019.03.20 05:32
   Japonams pristatyti Lietuvos energetikos, transporto, logistikos sektoriai ir laisvosios ekonominės zonos
   Japonams pristatyti Lietuvos energetikos, transporto, logistikos sektoriai ir laisvosios ekonominės zonos
   Japonams pristatyti Lietuvos energetikos, transporto, logistikos sektoriai ir laisvosios ekonominės zonos

   Kovo 18 d. Lietuvos ambasadoje Tokijuje surengtas Lietuvos energetikos, transporto, logistikos, Kauno ir Klaipėdos laisvųjų ekonominių zonų pristatymas Japonijos verslininkams.

   Beveik 50-čiai japonų iš 37-ių kompanijų savo vykdomus projektus, galimybes investicijoms ir bendradarbiavimui pristatė "Lietuvos geležinkelių", Klaipėdos uosto, Kauno ir Klaipėdos laisvųjų ekonominių zonų, "Litgrid", "Lietuvos Energija Group", "Lietuvos energijos tiekimo" atstovai. Sveikindami susirinkusią gausią japonų auditoriją, energetikos viceministrė Lina Sabaitienė, susisiekimo viceministras Ričardas Degutis, Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis ir Japonijos ambasadorius Lietuvos Shiro Yamasaki akcentavo dvišaliams Lietuvos ir Japonijos ryšiams itin sėkmingus 2018 m., kuomet sausio mėn. Lietuvoje apsilankė Japonijos premjeras Shinzo Abe su gausia verslo delegacija, o spalio mėn. atsakomojo vizito į Japoniją atvyko Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis, lydimas Lietuvos informacinių technologijų, lazerių, gyvybės mokslų, žemės ūkio ir maisto įmonių verslo misijos.

   Šis seminaras surengtas bendradarbiaujant su Japonijos ambasada Lietuvoje, Japonijos išorinės prekybos organizacija, Japonijos investicijų skatinimo institutu ir yra platesnio Lietuvos energetikos ir susisiekimo ministerijų bei minėtų ekonomikos sektorių kompanijų vizito į Japoniją dalis.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Po sėkmingo Lietuvos-Japonijos verslo forumo, vykusio Japonijos verslo asociacijos Keidanren patalpose, Lietuvos ambasadoje Japonijoje surengtas priėmimas Lietuvos verslo delegacijai ir Japonijos verslo atstovams.

   Ekonomika ir verslas »
   dsc_5030_2.jpg

   Spalio 24 d. Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai suteiktas Japonijos Gifu universiteto garbės daktaro laipsnis.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
   dsc_1609.jpg

   Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Lietuvos ir Japonijos verslo forume.

   Ekonomika ir verslas »
   2_2.jpg

   Pirmąją viešnagės Japonijos sostinėje Tokijuje dieną Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė susitiko su Lietuvos garbės konsulais, Japonijos ir Lietuvos draugystės parlamentinės grupės pirmininku Hirofumiu Nakasone, Japonijos vyriausybės pareigūnais, buvusiais Japonijos ambasadoriais Lietuvoje ir artimiausiais mūsų šalies draugais.

   Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
   1_1.jpg

   Spalio 21 d. Šalies vadovas Gitanas Nausėda, su darbo vizitu viešėdamas Tokijuje, susitiko su Japonijos Ministru Pirmininku Shinzo Abe. Susitikime aptartas Lietuvos ir Japonijos politinis, ekonominis ir kultūrinis bendradarbiavimas, akcentuoti branduolinės energetikos saugos klausimai.

   Užsienio politika ir diplomatija »
   2.jpg

   Kovo 4-8 dienomis Lietuvos žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio vadovaujama delegacija lankėsi Japonijoje vykstančioje vienoje didžiausių tarptautinių maisto produktų ir gėrimų parodų Azijoje – „Foodex Japan 2019“, kurioje savo gaminamą produkciją pristatė ir dešimt įmonių iš Lietuvos.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »

   Naujienlaiškio prenumerata