Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Ieškoma naujų Lietuvos verslo ir mokslo galimybių Naujojoje Zelandijoje

Sukurta 2018.02.15 / Atnaujinta 2018.02.15 09:11
   Ieškoma naujų Lietuvos verslo ir mokslo galimybių Naujojoje Zelandijoje
   Ieškoma naujų Lietuvos verslo ir mokslo galimybių Naujojoje Zelandijoje
   Ieškoma naujų Lietuvos verslo ir mokslo galimybių Naujojoje Zelandijoje
   Ieškoma naujų Lietuvos verslo ir mokslo galimybių Naujojoje Zelandijoje

   „Lietuvos mokslininkų pasiekimai gyvybės mokslų ir lazerių srityse žinomi ir vertinami pasaulyje. Su  Lietuvos lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio LITEK atstovais tikimės ne tik juos pristatyti Naujojoje Zelandijoje, bet taip pat ir užmegzti naujas partnerystes“, – sakė Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius, kuris vasario 12 dieną Velingtone susitiko su Naujosios Zelandijos užsienio reikalų parlamentiniu viceministru Fletcheriu Tabuteau ir užsienio reikalų ir prekybos viceministru Jeffu Langley.

   Naujosios Zelandijos atstovus viceministras pakvietė į šįmet rugsėjo mėnesį Vilniuje rengiamą gyvybės mokslų forumą „Life Sciences Baltics“. Abiejų šalių viceministrai džiaugėsi jau vykstančiu sėkmingu abiejų šalių pieno gamintojų bendradarbiavimu, sutarė ieškoti galimybių plėtoti dvišalius verslo ir mokslo ryšius srityse.

   Susitikimuose su Naujosios Zelandijos pareigūnais taip pat aptarti svarbūs dvišaliai klausimai – tolesnio bendradarbiavimo tarptautinėse organizacijose stiprinimas, 2017 metais įsigaliojusios  darbo atostogaujant sutarties su Naująja Zelandija galimybės Lietuvos jaunimui. Naujoji Zelandija taip pat informavo apie baigiamą pasirengimą pasirašyti dvišalį susitarimą dėl abipusio vairuotojų pažymėjimų pripažinimo, leisiantį Naujojoje Zelandijoje nuolat gyvenantiems Lietuvos piliečiams įgyti vietinius vairuotojo pažymėjimus iš naujo nelaikant egzaminų.

    D. Skusevičius padėkojo už Naujosios Zelandijos paramą Lietuvos narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO), patvirtino Lietuvos pritarimą deryboms dėl Europos Sąjungos ir Naujosios Zelandijos laisvosios prekybos sutarties bei paragino Naująją Zelandiją aktyviau remti Europos planą Ukrainai.

   D.Skusevičiaus su darbo vizitu lankosi Naujoje Zelandijoje ir Australijoje vasario 11-20 dienomis. Be susitikimų su abiejų šalių pareigūnais Lietuvos užsienio reikalų viceministras taip pat susitiks su vietos lietuvių bendruomenėmis, dalyvaus Lietuvos valstybės atkūrimo 100  - mečio pažymėjimo renginiuose.

   Naujajai Zelandijai akredituota Lietuvos ambasada Japonijoje, nuo 2015 metų Oklande veikia Lietuvos garbės konsulatas.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Kovo 18 d. Lietuvos ambasadoje Tokijuje surengtas Lietuvos energetikos, transporto, logistikos, Kauno ir Klaipėdos laisvųjų ekonominių zonų pristatymas Japonijos verslininkams.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »

   Kovo 15 d. Christchurch mieste Naujojoje Zelandijoje mečetėje įvykdytas teroro išpuolis.

   Mieste esantiems piliečiams rekomenduojama išlikti budriems, vengti religinių susibūrimų vietų ir vadovautis vietos valdžios rekomendacijomis.

   Naujosios Zelandijos policijos telefono linija pasiteiravimui dėl galimai nukentėjusių asmenų - 0800 115 019

   Skubios pagalbos numeris - 111

   Lietuvos ambasados Japonijoje telefonas: +81 3 3408 5091, el. pašto adresas: [email protected] (darbo valandomis)

   Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas: +370 5 236 2444, el. paštas: [email protected].

   Pasinaudokite Facebook Safety Check funkcija ir padėkite artimiesiems sužinoti, jog esate saugūs.

   Konsulinės naujienos »
   2.jpg

   Kovo 4-8 dienomis Lietuvos žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio vadovaujama delegacija lankėsi Japonijoje vykstančioje vienoje didžiausių tarptautinių maisto produktų ir gėrimų parodų Azijoje – „Foodex Japan 2019“, kurioje savo gaminamą produkciją pristatė ir dešimt įmonių iš Lietuvos.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   14465_d836219e11c7022929edf02089062437.jpg

   Siekiant stiprinti Japonijos ir Lietuvos bendradarbiavimą žemės ūkio srityje pirmadienį žemės ūkio ministras Giedrius Surplys ir Japonijos– Lietuvos mainų cento vadovas Kenjiro Tamaki pasirašė memorandumą dėl lietuviško maisto pristatymo renginių Japonijoje.

   Užsienio politika ir diplomatija »
   20526_3180d9e0d26c2692e4e1fb8f2ff707c8.jpg

   Rugsėjo 18-20 d. energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas lankėsi Tokijuje (Japonijoje), kur susitikimuose su Vyriausybės atstovais ir ministrais bei didžiųjų energetikos korporacijų vadovais aptarė bendradarbiavimo energetikoje galimybes ir perspektyvas.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   78796_391bf353e3fc4d1c40ef40b76d4aedd1.jpg

   2018 m. spalio 25 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Oklendą (Naujoji Zelandija).

   Konsulinės naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata