Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Ieškoma naujų Lietuvos verslo ir mokslo galimybių Naujojoje Zelandijoje

Sukurta 2018.02.15 / Atnaujinta 2018.02.15 09:11
   Ieškoma naujų Lietuvos verslo ir mokslo galimybių Naujojoje Zelandijoje
   Ieškoma naujų Lietuvos verslo ir mokslo galimybių Naujojoje Zelandijoje
   Ieškoma naujų Lietuvos verslo ir mokslo galimybių Naujojoje Zelandijoje
   Ieškoma naujų Lietuvos verslo ir mokslo galimybių Naujojoje Zelandijoje

   „Lietuvos mokslininkų pasiekimai gyvybės mokslų ir lazerių srityse žinomi ir vertinami pasaulyje. Su  Lietuvos lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio LITEK atstovais tikimės ne tik juos pristatyti Naujojoje Zelandijoje, bet taip pat ir užmegzti naujas partnerystes“, – sakė Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius, kuris vasario 12 dieną Velingtone susitiko su Naujosios Zelandijos užsienio reikalų parlamentiniu viceministru Fletcheriu Tabuteau ir užsienio reikalų ir prekybos viceministru Jeffu Langley.

   Naujosios Zelandijos atstovus viceministras pakvietė į šįmet rugsėjo mėnesį Vilniuje rengiamą gyvybės mokslų forumą „Life Sciences Baltics“. Abiejų šalių viceministrai džiaugėsi jau vykstančiu sėkmingu abiejų šalių pieno gamintojų bendradarbiavimu, sutarė ieškoti galimybių plėtoti dvišalius verslo ir mokslo ryšius srityse.

   Susitikimuose su Naujosios Zelandijos pareigūnais taip pat aptarti svarbūs dvišaliai klausimai – tolesnio bendradarbiavimo tarptautinėse organizacijose stiprinimas, 2017 metais įsigaliojusios  darbo atostogaujant sutarties su Naująja Zelandija galimybės Lietuvos jaunimui. Naujoji Zelandija taip pat informavo apie baigiamą pasirengimą pasirašyti dvišalį susitarimą dėl abipusio vairuotojų pažymėjimų pripažinimo, leisiantį Naujojoje Zelandijoje nuolat gyvenantiems Lietuvos piliečiams įgyti vietinius vairuotojo pažymėjimus iš naujo nelaikant egzaminų.

    D. Skusevičius padėkojo už Naujosios Zelandijos paramą Lietuvos narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO), patvirtino Lietuvos pritarimą deryboms dėl Europos Sąjungos ir Naujosios Zelandijos laisvosios prekybos sutarties bei paragino Naująją Zelandiją aktyviau remti Europos planą Ukrainai.

   D.Skusevičiaus su darbo vizitu lankosi Naujoje Zelandijoje ir Australijoje vasario 11-20 dienomis. Be susitikimų su abiejų šalių pareigūnais Lietuvos užsienio reikalų viceministras taip pat susitiks su vietos lietuvių bendruomenėmis, dalyvaus Lietuvos valstybės atkūrimo 100  - mečio pažymėjimo renginiuose.

   Naujajai Zelandijai akredituota Lietuvos ambasada Japonijoje, nuo 2015 metų Oklande veikia Lietuvos garbės konsulatas.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   20526_3180d9e0d26c2692e4e1fb8f2ff707c8.jpg

   Rugsėjo 18-20 d. energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas lankėsi Tokijuje (Japonijoje), kur susitikimuose su Vyriausybės atstovais ir ministrais bei didžiųjų energetikos korporacijų vadovais aptarė bendradarbiavimo energetikoje galimybes ir perspektyvas.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   78796_391bf353e3fc4d1c40ef40b76d4aedd1.jpg

   2018 m. spalio 25 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Oklendą (Naujoji Zelandija).

   Konsulinės naujienos »
   1.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius gegužės 13-16 dienomis su darbo vizitu lankėsi Japonijoje. Susitikimuose Tokijuje buvo aptarti aktualūs saugumo Europos ir Rytų Azijos regionuose klausimai, dvišalių vizitų planai ir galimybės stiprinti verslo ryšius.

   Užsienio politika ir diplomatija »
   20180515 Lithuania -2.jpg

   Gegužės 15 d. Lietuvos ambasadoje Tokijuje minint Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį pristatyta pirmą kartą Japonijoje išleista Lietuvos istorikų parašyta “Lietuvos istorija”.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
   13496_ab2f9e6f1ff3972bccfbb9eda3d36b87.jpg

   2018 m. balandžio 13-14 dienomis Japonijos sveikatos, darbo ir gerovės ministro Katsunobu Kato kvietimu sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama delegacija dalyvavo trečiajame globaliame ministrų susitikime pacientų saugos klausimais. Susitikime taip pat dalyvavo delegacijos iš 42 šalių bei įvairių tarptautinių organizacijų, tokių kaip EBPO, PSO.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   1.jpg

   Lietuvos ambasadorius Gediminas Varvuolis balandžio 11 d. įteikė skiriamuosius raštus Naujosios Zelandijos generalinei gubernatorei Patsy Reddy.

   Užsienio politika ir diplomatija »

   Naujienlaiškio prenumerata