Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE, FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI, NAUJAJAI ZELANDIJAI, SINGAPŪRO RESPUBLIKAI, INDONEZIJOS RESPUBLIKAI IR MALAIZIJAI

Adresas: 3-7-18 Moto-Azabu; Minato-ku, Tokyo 106-0046, JAPAN

plačiau »

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas

Gardžiausi Lietuvos maisto produktai pristatyti Lietuvos ambasadoje ir tarptautinėje „Foodex 2017“ parodoje Tokijuje

Sukurta 2017.03.08 / Atnaujinta 2017.03.08 13:05
   Gardžiausi Lietuvos maisto produktai pristatyti Lietuvos ambasadoje ir tarptautinėje „Foodex 2017“ parodoje Tokijuje
   Gardžiausi Lietuvos maisto produktai pristatyti Lietuvos ambasadoje ir tarptautinėje „Foodex 2017“ parodoje Tokijuje
   Gardžiausi Lietuvos maisto produktai pristatyti Lietuvos ambasadoje ir tarptautinėje „Foodex 2017“ parodoje Tokijuje
   Gardžiausi Lietuvos maisto produktai pristatyti Lietuvos ambasadoje ir tarptautinėje „Foodex 2017“ parodoje Tokijuje

   Tokijuje kovo 7-10 dienomis vykstančios tarptautinės žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų parodos „Foodex 2017“ išvakarėse Lietuvos ambasada Japonijoje surengė parodoje dalyvaujančių aštuonių Lietuvos įmonių produkcijos parodą ir lietuviškų maisto produktų degustaciją. Lietuvos įmonių atstovai pristatė savo produkciją į ambasadą pakviestiems Japonijos vyriausybės, verslo ir žiniasklaidos atstovams ir užmezgė naujus kontaktus su potencialiais partneriais. 

   Lietuvos delegacijos vadovas, žemės ūkio viceministras Rolandas Taraškevičius sveikindamas svečius pabrėžė, kad Japonija – ypatinga Lietuvos partnerė, nes lietuviškų žemės ūkio produktų eksportas sudaro didžiąją dalį viso Lietuvos eksporto į Japoniją ir kasmet vis auga.

   Gero abiejų šalių bendradarbiavimo dėka nuo šių metų sausio 27 d. Lietuvos įmonės jau gali įvežti savo paukštienos gaminius į Japoniją, o nuo vasario 28 d. – ir lietuviškos jautienos gaminius. Tad dabar Lietuvos maisto produktų gamintojams dar plačiau atsivėrė didelė ir stabili Japonijos rinka, kurioje gerą vardą jau pelnė lietuviškas šokoladas, pieno ir duonos gaminiai.  

   Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų gamintojai „Foodex“ parodoje dalyvauja jau ketvirtus metus iš eilės. Išrankiems ir aukštos kokybės reikalaujantiems Japonijos ir aplinkinių Azijos šalių vartotojams, importuotojams ir prekybos tinklams parodoje įrengtame Lietuvos stende pristatomi duonos, pyragų, ekologiškų daržovių, pieno produktai, vynas, alus ir midus. 

   Tarptautinėje „Foodex“ parodoje savo produkciją pristato daugiau kaip 3250 dalyvių iš 80 pasaulio šalių. Kasmet į šią vieną didžiausių Azijos parodų susirenka ne tik gausus būrys maisto produkcijos ir gėrimų sektoriaus gamintojų, tiekėjų ir verslo partnerių, bet ir esamų bei potencialių vartotojų, eksportuotojų, didmenininkų, importuotojų.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   20170911_100057 (002).jpg

   Rugsėjo 11-15 d. Tokijuje lankosi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija, kurios sudėtyje – net 10 įmonių, atstovaujančių tekstilės, mados ir dizaino, kosmetikos, filmų, animacijos, 3D, video ir audiovizualinio turinio, medinių namų sektoriams.

   Ekonomika ir verslas »
   isetan.JPG

   Aukštos kokybės lietuviškos prekės sulaukia vis didesnės paklausos Japonijoje. Gera naujiena iš Lietuvos jau pasiekė ir Japonijos  desertų mėgėjus: net 350 parduotuvių įvairiuose Japonijos miestuose, priklausančių prekybos tinklui „Gyomi Super“, birželį pradėjo sėkmingai  prekiauti lietuviškais glaistytais varškės sūreliais. Japonams iškart patiko šie dar neragauti skanėstai, Japonijoje vadinami „varškės pyragėliais“ („cheese cake“).

   Ekonomika ir verslas »
   zum.jpg

   Žemės ūkio viceministras Rolandas Taraškevičius, viešintis su oficialiu vizitu Indonezijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamos delegacijos sudėtyje, susitiko su Indonezijos žemės ūkio ministru Amranu Sulaimanu (Amran Sulaiman) ir jo patarėju dr. Mat Syukur.

   Ekonomika ir verslas »
   pirmas.jpg

   Gegužės 17 d. (Džakarta). Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Prezidentu Joko Widodo. Tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai. Prezidentė taip pat susitiko su Indonezijos Parlamento Pirmininku Setya Novanto.

   Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
   ambasadoje.jpg

   Lietuvos kultūros paveldas – šiaudiniai sodai, tęsiantys gilią lietuvių dekoratyvinės dailės tradiciją, patraukė didelį dėmesį Lietuvos ambasados Japonijoje surengtuose Lietuvos kultūros ir tautinio paveldo renginiuose.  

   Istorinė, kultūros diplomatija »
   apdovanojimas.JPG

   Kovo 30 d. šalies premjeras Saulius Skvernelis „Lietuvos eksporto prizu“ apdovanojo labiausiai prie šalies ūkio augimo ir eksporto rodiklių gerinimo praėjusiais metais prisidėjusias Lietuvos įmones bei jų vadovus. Jau šešioliktuose tokiuose apdovanojimuose, kuriuos rengia Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA), taip pat įvertinta bei specialiu prizu apdovanota Lietuvos metų verslininkė/vadovė. Ja išrinkta bendrovės „Česlovo vynas“ direktorė ir bendrasavininkė Tatjana Ramoškienė. Nugalėtojus pasveikino ir Lietuvos Respublikos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

   Ekonomika ir verslas »

   Naujienlaiškio prenumerata