Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpg

ES atstovybėje Tokijuje buvo paminėtas Japonijos – ES partnerystės susitarimo pasirašymo vienerių metų jubiliejus. Susitarimas gerokai palengvino ir atpigino ES produktų eksportą į Japoniją ir paskatino verslo ryšius. Renginiu metu buvo pristatyti dešimties ES valstybių produktai, sėkmingai eksportuojami į Japoniją. Tarp jų – lietuviškas išmanusis sonaras Deeper, kuris šalyje parduodamas jau trejus metus. Deeper produktus naudoja ne tik žvejai, bet ir Japonijos įmonės, viena jų – Tokijo elektros tinklų operatorius TEPCO.  

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Žemės ūkio viceministras Evaldas Gustas Indonezijoje su kompetentingomis institucijomis sprendė lietuviškų maisto produktų eksporto leidimų klausimus, taip pat – Halal leidimų procedūras, leisiančias į šią 263 mln. gyventojų turinčią šalį eksportuoti daugiau lietuviškų produktų.

Ekonomika ir verslas »
2.jpg

Ambasadorius Gediminas Varvuolis apsilankė lazerių parodoje Photonix 2019 ir susitiko su Lietuvos lazerių gamintojų delegacija. Delegacija atvyko VŠĮ Versli Lietuva organizuotos verslo misijos dėka ir susitiko su Japonijoje veikiančiais lietuviškų lazerių platintojais. Kartu su kompanijų atstovais parodoje ambasadorius aplankė japonų platintojų stendus, kuriuose eksponuojama ir pristatoma lietuviška lazerių produkcija, susilaukianti itin didelio parodos lankytojų susidomėjimo. Lietuva į Japoniją mokslinius ir pramoninius lazerius eksportuoja jau daugiau negu 20 metų, 2018 metais eksportuota lazerių už apytiksliai 15 mln. €.  

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Žemės ūkio viceministro Evaldo Gusto vadovaujama delegacija 2019 m. gruodžio 4-7 dienomis lankosi Japonijoje.

Dvišalės prekybos skatinimas ir maisto sauga. Šie ir kiti klausimai buvo aptarti Japonijoje įvykusio Lietuvos žemės ūkio viceministro Evaldo Gusto ir Japonijos žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės viceministro Shinya Fujiki susitikimo metu.

Ekonomika ir verslas »
1_1.jpg

Lapkričio 14-15 d. Vilniuje lankėsi Japonijos verslo konfederacijos Keidanren delegacija. Su šia verslo misija per Baltijos šalis vyko 14 kompanijų atstovai, tarp jų – Hitachi, Mitsubishi, MUFG, Sumitomo, TEPCO, Japan Airlines.

Ekonomika ir verslas »

Po sėkmingo Lietuvos-Japonijos verslo forumo, vykusio Japonijos verslo asociacijos Keidanren patalpose, Lietuvos ambasadoje Japonijoje surengtas priėmimas Lietuvos verslo delegacijai ir Japonijos verslo atstovams.

Ekonomika ir verslas »
dsc_1609.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Lietuvos ir Japonijos verslo forume.

Ekonomika ir verslas »
dsc_2004_1.jpg

Spalio 23 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda apsilankė Lietuvos ir Japonijos verslo forume, kuriame sakė atidarymo kalbą gausiai susirinkusiai verslo bendruomenei

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
2_2.jpg

Spalio 21 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su didžiausios Japonijos elektroninės komercijos ir finansinių technologijų įmonės „Rakuten“ vadovu Hiroshiu Mikitaniu. Šalies vadovas paskatino internetinio banko valdytojus apsvarstyti investavimo galimybes Lietuvoje – atidaryti verslo būstinę ir paslaugų centrą.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Ambasadorius Gediminas Varvuolis apsilankė BioJapan - vienoje didžiausių Azijoje biotechnologijų parodų. Aplankytas Versli Lietuva stendas, kuriame užsienio svečiai kviečiami dalyvauti kitąmet Vilniuje vyksiančioje Life Science Baltics 2020 gyvybės mokslų parodoje ir konferencijoje.

BioJapan dalyvavusias virš 1000 įmonių ir įstaigų iš 34 valstybių ambasadorius su kitų šalių atstovais pasveikino oficialiame renginio atidarymo priėmime.

Ekonomika ir verslas »
1_1.jpg

Tokijaus Teikyo universitete vykusiame jau šeštajame Lietuvos-Japonijos mokslo forume apsilankė Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto viceministras prof. Valdemaras Razumas ir ministerijos ((ŠMSM) mokslo skyriaus vedėja Dr. Vilma Popovienė.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Ambasadorius Gediminas Varvuolis susitiko su Shimizu Corporation, vienos didžiausių statybų įmonių Japonijoje, vadovais.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Liepos 1-2 d. Hyogo tarptautinės asociacijos kvietimu ambasadorius Gediminas Varvuolis lankėsi Hyogo prefektūroje esančiame Kobės mieste.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
64433935_10219982808626201_8131240013296828416_o.jpg

2019 m. birželio 11-13 d. trijuose Japonijos miestuose - Nagojoje, Osakoje ir Tokijuje - buvo plačiai pristatytos turizmo Lietuvoje galimybės. 

Lietuvos turizmo sektoriaus atstovai dalyvavo penktajame jungtiniame turizmo Baltijos šalyse pristatymo renginių cikle „Baltic Road Show 2019“.

Lietuvai atstovavo nacionalinė turizmo plėtros agentūra „Keliauk Lietuvoje“, VšĮ „ Kaunas In“, turizmo kompanijos „Lithuanian Tours“, „Baltic Vitalis“, „Baltic Tours Group“, "Hi Baltics".

Renginio partneris – japonų kompanija „Foresight Marketing, Inc.“, jau keletą metų sėkmingai atstovaujanti Lietuvai, Latvijai ir Estijai turizmo skatinimo klausimais Japonijoje.

„Baltic Road Show 2019“ metu pristatytos ne tik japonų turistų itin pamėgtos visų trijų Baltijos šalių vietovės, tačiau ir nauji turizmo produktai bei paslaugos, naujausi edukaciniai maršrutai ir turizmo tendencijos. Tradiciškai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos atvykusioms turizmo skatinimo agentūroms ir kompanijoms sudarytos galimybės tiesiogiai pabendrauti su Japonijos turo operatoriais bei turizmo medijų atstovais. Iš viso „Baltic Road Show 2019“ renginiuose apsilankė beveik 200 japonų partnerių – turizmo įmonių ir žiniaskaidos atstovų.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Balandžio 8 d. ambasadorius Gediminas Varvuolis ir Japonijos investicijų užsienyje instituto (angl. Japan Institute for Overseas Investment, JOI) prezidentas Kohei Nakanishi pasirašė bendradarbiavimo memorandumą, kuriuo numatoma keistis investavimui aktualia informacija, bendrai organizuoti investicijų skatinimo renginius, viešinti informaciją apie investavimo sąlygas Lietuvoje JOI kanalais ir pan.

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata