Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +81 3 3408 5091
Faksas +81 3 3408 5092
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Dėl kelionių į užsienį rekomendacijų

Sukurta 2020.03.14 / Atnaujinta 2020.03.15 11:40
  Dėl kelionių į užsienį rekomendacijų

  Informuojame, kad Ekstremalių operacijų centro vadovo sprendimu nuo kovo 14 dienos Lietuvos piliečiams draudžiama vykti į ypatingos rizikos šalių grupei priskiriamas valstybes:

  Kinija, Honkongo specialusis administracinis regionas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras, Italija, Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Islandija, Norvegija, Švedija, Austrija, Danija, Nyderlandai, Šveicarija, Egiptas.

  Šis draudimas reiškia, kad nei lėktuvais, nei sausumos, nei jūrų keliais į sąraše esančias šalis išvykti nebus galima. Numatyta, kad šis draudimas negalios tik krovinių vežimui, t. y., krovinių gabenimas galės būti vykdomas.

  Visi, į Lietuvą  iš šių šalių atvykusieji turi izoliuotis namuose. Tai  - privalomas reikalavimas, už kurio nepaisymą gresia atsakomybė.

  Kitoms šalims Užsienio reikalų ministerija taiko aukščiausio perspėjimo lygį – rekomenduojama nevykti į šalį. Atsižvelgiant į sudėtingą situaciją ir tai, kad valstybės pradeda riboti asmenų judėjimą, piliečiams rekomenduojama nutraukti neatidėliotinas keliones, o, esantiems užsienio šalyse, ieškoti galimybių grįžti į Lietuvą per judėjimo ribojimų netaikančias valstybes. Kelionės rekomendaciją konkrečiai valstybei galite pasitikrinti https://keliauk.urm.lt  puslapyje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1919-00.png

  Prognozuojama, jog spalio 12 d. Japonijos rytinę pakrantę pasieks taifūnas Hagibis. Spalio 12-13 d. tikimasi stipraus vėjo ir didelio kritulių kiekio visoje Japonijos teritorijoje. Galimi transporto ir ryšio sutrikimai.

  Rekomenduojame sekti Japan Meteorological Agency, NHK News ir Japan National Tourism Organisation naujienų informaciją ir vadovautis vietos institucijų nurodymais.

  Lietuvos ambasados Tokijuje telefonas: +81 3 3408 5091, el. paštas: [email protected]  (darbo valandomis).

  Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas: +370 5 236 2444, el. paštas: [email protected].

  Kviečiame Japonijoje keliaujančius piliečius registruotis Užsienio reikalų ministerijos kelionių registracijoje, o nuolat gyvenančius - atlikti konsulinę registraciją.

  Pasinaudokite Facebook „Safety Check“ funkcija ir padėkite artimiesiems sužinoti, jog esate saugūs.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Japonijoje »

  Naujienlaiškio prenumerata