Į pradžią El.paštas Struktūra
Print  
Lietuviškai    English       
              
 2014 m. spalio 1 d., trečiadienis
LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA
TOKIJUJE

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JAPONIJOJE IR
FILIPINŲ RESPUBLIKAI, AUSTRALIJOS SANDRAUGAI,
NAUJAJAI ZELANDIJAI
3-7-18 Moto-Azabu, Minato-ku
Tokyo 106-0046, JAPAN
Tel.+81 3 3408-5091
Faks.+81 3 3408-5092
E-paštas: amb.jp@urm.lt
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

KONSULINĖ MISIJA Į NAUJĄJĄ ZELANDIJĄ, OKLENDĄ 2014 M. GRUODŽIO 2-3 D.D.

Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje organizuoja konsulinę misiją į Naująją Zelandiją, Oklendą, kurios metu bus teikiamos konsulinės paslaugos Naujojoje Zelandijoje gyvenantiems lietuviams.

Plačiau »
ORGANIZUOJAMA KONSULINĖ MISIJA Į SIDNĖJŲ, AUSTRALIJĄ

Š.m. lapkričio 28- gruodžio 1 dienomis Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje organizuoja konsulinę misiją į Australiją, Sidnėjų, kurios metu bus teikiamos konsulinės paslaugos Australijoje gyvenantiems lietuviams.

Plačiau »
LIETUVOS VERSLAS YRA LAUKIAMAS JAPONIJOJE

Ūkio ministras Evaldas Gustas ir jo vadovaujama delegacija darbo vizito Japonijoje metu susitiko su Japonijos ekonomikos, prekybos ir pramonės ministre Yuko Obuchi, pramonininkų konfederacijos „Keidanren“ vadovais, Japonijos Parlamento Patarėjų rūmų nariu (senatoriumi), draugystės su Lietuva lygos pirmininku Hirofumi Nakasone.

Plačiau »
JAPONIJOJE PRISTATOMOS LIETUVOS VERSLO, INVESTICIJŲ IR TURIZMO GALIMYBĖS

 

Rugsėjo 24 d. Lietuvos ambasada Tokijuje kartu su VŠĮ „Versli Lietuva“ ir Japonijos-Lietuvos mainų centru surengė Lietuvos verslo, investicijų ir turizmo galimybių pristatymą.

Plačiau »
ŪKIO MINISTRAS SU DARBO VIZITU LANKOSI JAPONIJOJE

Š. m. rugsėjo 22–26 d. ūkio ministro Evaldo Gusto vadovaujama delegacija su darbo vizitu lankosi Japonijoje, kur susitiks su Japonijos ekonomikos, prekybos ir pramonės ministre Yuko Obuchi, kartu su Japonijos žemės, infrastruktūros, transporto ir turizmo ministru Akihiro Ota dalyvaus daugiašaliame turizmo ministrų susitikime, susitiks su Japonijos Parlamento Patarėjų rūmų nariu (senatoriumi), draugystės su Lietuva lygos pirmininku Hirofumi Nakasone, stambiųjų Japonijos pramonininkų konfederacijos „Keidanren“ vadovais, kitų verslo asociacijų ir įmonių vadovybėmis, dalyvaus tarptautinės turizmo parodos „JATA Tourism EXPO Japan“ 2014 m. atidaryme, turizmo galimybių pristatymo renginyje ir Lietuvos ambasados Japonijoje organizuojamame Lietuvos verslo galimybių pristatyme.

Plačiau »
Daugiau naujienų »
 
  AMBASADOS DARBO LAIKAS

I-V 10.00 - 13.00 ir 14.00 - 17.00
(išskyrus švenčių dienas)
 

Konsuliniais klausimais lankytojai priimami iš anksto suderintu laiku.
Užsiregistruoti priėmimui galima elektroniniu paštu consul.jp@urm.lt.
 

Pasibaigus ambasados darbo laikui, savaitgaliais, švenčių ir poilsio dienomis nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais, pirminę informacinę konsulinę pagalbą galite gauti paskambinę į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 2362444 arba parašę elektroniniu paštu pilieciai@urm.lt

 
  KAIP MUS RASTI?
Čia rasite žemėlapį su
ambasados vieta Tokijo mieste
 
 
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2007-05-08
Iš viso apsilankė: 461077
Šiandien apsilankė: 81
Dabar naršo: 3
© LR Ambasada Japonijoje. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas.