Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministerijoje informacinių technologijų įmonėms pristatytos plėtros galimybės Lotynų Amerikoje

Sukurta 2017.06.14 / Atnaujinta 2017.06.14 16:31
   Užsienio reikalų ministerijoje informacinių technologijų įmonėms pristatytos plėtros galimybės Lotynų Amerikoje
   Užsienio reikalų ministerijoje informacinių technologijų įmonėms pristatytos plėtros galimybės Lotynų Amerikoje

   Birželio 14 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vykо studijos „E. valdžios sektoriaus galimybės Čilėje ir Kosta Rikoje“ pristatymas, skirtas Lietuvos informacinių technologijų (IT) įmonėms.

   Renginyje buvo pristatyti Europos ir Lotynų Amerikos verslo paslaugų tinklo („ELAN Biz“) užsakymu atlikto tyrimo rezultatai. Lietuvos įmonės supažindintos su Čilės ir Kosta Rikos verslo aplinka, patekimo į rinką specifika, techniniais IT sektoriaus ypatumais ir kitais aspektais, kurie galėtų prisidėti prie sklandesnio Baltijos šalių įmonių patekimo į šių šalių rinkas ir e. valdžios projektų įgyvendinimo jose.

   Lietuvos IT įmonės taip pat buvo supažindintos su Europos Sąjungos ir Lotynų Amerikos bei Karibų šalių bendradarbiavimo perspektyvomis, verslo galimybėmis Lotynų Amerikos rinkoje bei „ELAN Biz“ teikiama parama verslui.

   Pristatyme dalyvavo užsienio reikalų viceministras Neris Germanas, ES ir Lotynų Amerikos bei Karibų šalių fondo vykdančioji direktorė Paola Amadei, Eksporto, asociacijos „Infobalt“ direktorius Paulius Vertelka, „ELAN Biz“ programų direktorė Katelyne Ghemar, „ELAN Biz“ ekspertas Javieras Sánchezas, studiją rengusi ekspertė Giedrė Gatelytė.

   Daugiau nuotraukų rasite čia.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Consultas Políticas ROU - Lituania 01.jpg

   Vasario 14 dieną Montevidėjuje, Urugvajuje, surengtos Lietuvos ir Urugvajaus politinės konsultacijos. Jų metu Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius ir Urugvajaus  užsienio reikalų viceministras Ariel Bergamino skyrė didelį dėmesį situacijai Pietų Amerikoje ir Europoje, aptarė būdus, kurie paskatintų abiejų šalių verslą aktyvesniems ryšiams ir leistų geriau panaudoti prekybinį potencialą.

   Dvišaliai santykiai »
   IMG_20190215_191817res.jpg

   Miuncheno saugumo konferencijoje dalyvaujantis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 15 dieną susitiko su Japonijos užsienio reikalų ministru Taro Kono.

   Dvišaliai santykiai »
   20180908URM2634.JPG

   Rugsėjo 27 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su Japonijos parlamentiniu užsienio reikalų viceministru Matsunori Okamoto. Japonijos užsienio reikalų ministerijos delegacija atvyko į Lietuvą pirmajam Japonijos ir Baltijos šalių bendradarbiavimo dialogo susitikimui.

   Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata