Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva skyrė lėšų humanitarinei pagalbai Albanijai

Sukurta 2019.12.17 / Atnaujinta 2019.12.17 10:16

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė papildomus 10 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Albanijai, kurie bus pervesti Tarptautinei Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio Draugijų federacijai.

Šiais veiksmais prisidedama prie žemės drebėjimo, įvykusio 2019 metų lapkričio 26 dieną netoli Albanijos sostinės Tiranos, padarinių likvidavimo darbų ir humanitarinės pagalbos teikimo nukentėjusiems nuo stichijos.

Žemės drebėjimo aukomis tapo 51 žmogus, daugiau nei 650 sužeista, tūkstančiai neteko pastogės.

Anksčiau buvo skelbta, kad iš Lietuvos Vyriausybės rezervo Albanijai skirta 50 tūkst. eurų, o su šiuo Užsienio reikalų ministerijos sprendimu bendra Lietuvos Albanijai skiriamų lėšų suma pasiekė 60 tūkst. eurų.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Liepos 20 dieną Taline įvyko bendra Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrų vaizdo konferencija su Albanijos užsienio reikalų ministru Gent Cakaj.

Daugiašaliai santykiai »
Tymon Markowski nuotr..jpg

Kovo 3-5 dienomis ministras Linas Linkevičius kartu su Lenkijos ir Latvijos užsienio reikalų ministrais Jaceku Czaputowicziumi ir Edgaru Rinkevičiumi bei Estijos Europos reikalų viceministru Martu Volmeru lankėsi Skopjė (Šiaurės Makedonija) bei Tiranoje (Albanija).

Daugiašaliai santykiai »

Kovo 3-5 dienomis ministras Linas Linkevičius kartu su Lenkijos ir Latvijos užsienio reikalų ministrais lankysis Skopjėje (Šiaurės Makedonijoje) bei Tiranoje (Albanija).

Daugiašaliai santykiai »
foto3.jpg

Vasario 17 dieną ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Briuselyje. Taryboje diskutuota apie ES veiksmus stabilizuojant situaciją Libijoje bei ES santykius su Afrika ir Indija. ES užsienio reikalų ministrai su Albanijos ministru pirmininku Edi Rama taip pat aptarė Albanijos ir Šiaurės Makedonijos derybų dėl narystės ES pradžios perspektyvas.

Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »