Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pasveikino Belgiją Nacionalinės dienos proga

Sukurta 2018.07.21 / Atnaujinta 2018.07.21 09:59
  L. Linkevičius pasveikino Belgiją Nacionalinės dienos proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 21 dieną pasveikino Belgijos Karalystės vicepremjerą ir Užsienio ir Europos reikalų ministrą Didier Reynders Belgijos Nacionalinės dienos proga.

  Sveikinimo laiške L. Linkevičius išreiškė nuoširdžią padėką Belgijai už bendradarbiavimą užtikrinant Baltijos jūros regiono saugumą. „Jūsų šalies parama stiprinant Priešakinių pajėgų bataliono veiklą ir šios šalies karinių oro pajėgų dalyvavimas NATO oro policijos misijoje – reikšmingas indėlis į saugumo sustiprinimą Baltijos šalyse“, – laiške teigė užsienio reikalų ministras. L. Linkevičius taip pat pasidžiaugė gerais dvišaliais santykiais ir perspektyvomis ateityje dar labiau plėsti bendradarbiavimą įvairiose srityse, o ypač – Lietuvoje ir Belgijoje itin išvystytuose aukštųjų technologijų, gyvybės mokslų sektoriuose.

  Belgijos Karalystės Nacionalinė šventė minima liepos 21 dieną. Šią dieną 1831 m. į sostą žengė pirmasis belgų karalius Leopoldas I, taip įtvirtindamas Belgijos, kaip nepriklausomos valstybės, pradžią. Prieš penkerius metus, 2013 m. liepos 21 d., karaliumi tapo dabartinis Belgijos karalius Philippe.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata